Terrain Um Essig
4, Um Essig, L-8530 Ell
Matchs officiels - 106m x 65 m
Téléphone: +352 23 62 99 01
Actualités extra-sportives
19.03.
19.03.2024
JEUNES FILLES I
3. Championnatsmatch
Donneschdes, den 21. Mäerz 2024 um 18h30 zu Mënsbech (Terrain synth.)
Ent. Wormeldange/Munsbach/CSG I - SC ELL
SENIORS RESERVES
16. Championnatsmatch
Freides, den 22. Mäerz 2024 um 20h00 zu ELL
SC ELL - FC Brouch
FILLETTES
3. Championnatsmatch
Samschdes, den 23. Mäerz 2024 um 10h30 zu Nidderfeelen (Terrain In Bertzent, synth.)
Ent. Feulen/Grevels/Heiderscheid/Mertzig - SC ELL
DAMES II
13. Championnatsmatch
Samschdes, den 23. Mäerz 2024 um 16h30 zu ELL
SC ELL - Racing Troisvièrges
DAMES I
18. Championnatsmatch
Samschdes, den 23. Mäerz 2024 um 19h00 zu ELL
SC ELL - Young Boys Diekirch I
de Ball vum Match ass gesponsort vum Eusch Kolbet.
JEUNES FILLES II
3. Championnatsmatch
Sonndes, de 24. Mäerz 2024 um 11h00 zu Housen (Terrain 2, synth.)
Ent. Hosingen/FF Norden/Bastendorf I - SC ELL
CADETTES
3. Championnatsmatch
Sonndes, de 24. Mäerz 2024 um 15h00 zu ELL
SC ELL - FC Mamer 32
SENIORS I
17. Championnatsmatch
Sonndes, de 24. Mäerz 2024 um 16h00 zu Veianen (Stade Am Komp)
Orania Vianden - SC ELL
VETERANS
Frëndschaftsmatch
Méindes, de 25. Mäerz 2024 um 19h30 zu Béiwen (Stade Am Letschert)
US Boevange/Attert - SC ELL
DAMES I
1/4-Finale Coupe des Dames
Mëttwochs, de 27. Mäerz 2024 um 20h00 zu Veianen (Stade Am Komp)
Orania Vianden - SC ELL
Bonne Chance un all eis Ekippen.
12.03.
12.03.2024
FILLETTES
2. Championnatsmatch
Samschdes, de 16. Mäerz 2024 um 10h30 zu Housen (Terrain 2, synth.)
Ent. Hosingen/FF Norden/Bastendorf - SC ELL
DAMES I
17. Championnatsmatch
Samschdes, de 16. Mäerz 2024 um 19h00 an der Stad (Stade Achille Hammerel)
Racing FC Union Luxembourg I - SC ELL
DAMES II
12. Championnatsmatch
Samschdes, de 16. Mäerz 2024 um 19h00 zu Ëlwen (Stade Op der Kopp)
Racing Troisvièrges - SC ELL
JEUNES FILLES I
2. Championnatsmatch
Sonndes, de 17. Mäerz 2024 um 11h00 an der Stad (Terrain Hollerich, synth.)
Racing FC Union Luxembourg I - SC ELL
JEUNES FILLES II
2. Championnatsmatch
Sonndes, de 17. Mäerz 2024 um 11h00 zu Wëntger (Terrain synth. Wincrange)
AS Wincrange I - SC ELL
CADETTES
2. Championnatsmatch
Sonndes, de 17. Mäerz 2024 um 15h00 zu Kielen (Terrain 2, synth.)
FC Kehlen - SC ELL
SENIORS I
16. Championnatsmatch
Sonndes, de 17. Mäerz 2024 um 16h00 zu Ell
SC ELL - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
de Ball vum Match ass gesponsort vum Joel Bragard.
SENIORS RESERVES
15. Championnatsmatch
Méindes, den 18. Mäerz 2024 um 20h00 zu Berbuerg (Terrain 2, synth.)
Berdenia Berbourg II - SC ELL
Bonne Chance un all eis Ekippen.
04.03.
04.03.2024
SENIORS RESERVES
14. Championnatsmatch
Freides, den 8. Mäerz 2024 um 20h00 zu ELL
SC ELL - Olympia Christnach-Waldbillig
FILLETTES
1. Championnatsmatch
Samschdes, den 9. Mäerz 2024 um 10h30 zu ELL
SC ELL - FC Kehlen
DAMES I
16. Championnatsmatch
Samschdes, den 9. Mäerz 2024 um 19h00 zu Déifferdeng (Stade Municipal Differdange - Terrain 2, synth.)
Ent. Differdange/Luna I - SC ELL
JEUNES FILLES II
1. Championnatsmatch
Sonndes, den 10. Mäerz 2024 um 09h30 zu ELL
SC ELL - Ent. Rosport/USBC
JEUNES FILLES I
1. Championnatsmatch
Sonndes, den 10. Mäerz 2024 um 11h00 zu ELL
SC ELL - FC Kehlen I
CADETTES
1. Championnatsmatch
Sonndes, den 10. Mäerz 2024 um 15h00 zu ELL
SC ELL - Progrès Niederkorn
SENIORS I
15. Championnatsmatch
Sonndes, den 10. Mäerz 2024 um 16h00 zu Foulscht (Centre Culturel et Sportif)
US Folschette - SC ELL
VETERANS
Frëndschaftsmatch
Méindes, den 11. Mäerz 2024 um 19h30 zu Foulscht (Centre Culturel et Sportif)
US Folschette - SC ELL
Bonne Chance un all eis Ekippen.