Terrains & accès vestiaires

Terrain um Essig

Terrain "Um Essig", Ell

Accès terrain et vestiaire

Arelerstrooss

L-8530 Ell

Matchs officiels

106m x 65m

Téléphone

+352 23 62 99 01

Actualités extra-sportives

Programm vum 06. - 09.10.2022

SENIORS RESERVES

4. Championnatsmatch

Donneschdes, de 6. Oktober 2022 um 20h00 zu Gilsdrëf (Stade Um Krottepull)

Jeunesse Gilsdorf - SC ELL

 

DAMES II

4. Championnatsmatch

Samschdes, den 8. Oktober 2022 um 16h30 zu ELL

SC ELL - Ent. Hosingen/Norden I

 

DAMES I

4. Championnatsmatch

Samschdes, den 8. Oktober 2022 um 19h00 zu ELL

SC ELL - Ent. Wormeldange/Munsbach/CSG I

 

JEUNES FILLES I

4. Championnatsmatch

Sonndes, den 9. Oktober 2022 um 11h00 an der Stad (Terrain Hollerich, synth.)

Racing FC Union Luxembourg I - SC ELL

 

JEUNES FILLES II

4. Championnatsmatch

Sonndes, den 9. Oktober 2022 um 11h00 zu Wëntger (Terrain synth.)

AS Wincrange - SC ELL

 

SENIORS I

6. Championnatsmatch

Sonndes, den 9. Oktober 2022 um 15h00 zu Iechternach (Terrain Breil)

Daring Echternach - SC ELL

 

Bonne Chance un all eis Ekippen!

Resultater vum 28.09. - 02.10.2022

SENIORS RESERVES

1. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Mëttwochs, den 28. September 2022 um 20h00 zu ELL

SC ELL 3 - 4 Daring Echternach

Goaler: David Stoica (3x)

 

SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Donneschdes, den 29. September 2022 um 20h00 zu Lëntgen (Stade Jean Donnersbach)

Minerva Lintgen - SC ELL ANNULE

 

DAMES I

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Oktober 2022 um 19h00 zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster 0 - 3 SC ELL

Goaler: Andreia Faria Dos Santos, Lisa Dumont, Tatiana Araujo Pacheco

 

DAMES II

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Oktober 2022 um 19h00 zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn I 2 - 0 SC ELL

 

JEUNES FILLES II

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Oktober 2022 um 09h30 zu ELL

SC ELL 0 - 2 Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf I

 

JEUNES FILLES I

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Oktober 2022 um 11h00 zu ELL

SC ELL 7 - 3 FC Mamer 32

Goaler: Lilly Magnani (2x), Lena Schiltz, Eva Da Silva Fernandes, Jeanne Morlot, Yara Fernandes Da Costa, Rose Schmitz

Programm vum 28.09. - 02.10.2022

SENIORS RESERVES

1. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Mëttwochs, den 28. September 2022 um 20h00 zu ELL

SC ELL - Daring Echternach

 

SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Donneschdes, den 29. September 2022 um 20h00 zu Lëntgen (Stade Jean Donnersbach)

Minerva Lintgen - SC ELL

 

DAMES I

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Oktober 2022 um 19h00 zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster - SC ELL

 

DAMES II

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Oktober 2022 um 19h00 zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn I - SC ELL

 

JEUNES FILLES II

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Oktober 2022 um 09h30 zu ELL

SC ELL - Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf I

 

JEUNES FILLES I

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Oktober 2022 um 11h00 zu ELL

SC ELL - FC Mamer 32

 

Bonne Chance un all eis Ekippen!