Organigramme

Organigramme du SC ELL

COMITE

Président

Jean-Michel WAHL

Vice-Président

Romain MERSCH

Secrétaire

Paul WILWERDING

Trésorier

Chris RECKEL

Membres

Jean SCHMARTZ, Henri RASQUE, Kim MÜLLER, Eloi WEIS, Mandy ANTONY, Alain EVEN, Philippe JAAQUES, Conny KAUFMANN, Alain BACK, Christian KEMMER, Rick SCHLESSER, Pol MAY

Réviseurs de caisse

Angelo CARDINALI, Martine HANSEN

Représentants "Entente Jeunesse Atertdaul"

Jean-Michel WAHL, Christian KEMMER

Site-web & Facebook

Philippe JAAQUES

STAFF TECHNIQUE

Seniors 1

Guillaume LECOMTE (entraîneur, GSM : +352 621 527 292)

Chris RECKEL (entraîneur adjoint, GSM : +352 621 798 067)

Seniors Réserves

Chris RECKEL (entraîneur, GSM : +352 621 798 067)

Vétérans

Steve GEREKE (responsable, GSM: +352 691 861 686)

Coordinateur sportif

Paul WILWERDING (GSM: +352 621 141 406)

Dames 1

Paul WILWERDING (entraîneur, GSM: +352 621 141 406)

Samiah POIRE (entraîneur adjoint, GSM: +352 691 828 110)

Dames 2

Louis DE ROECK (entraîneur, GSM: +32 495 54 08 60)

Renato FREITAS (entraîneur adjoint, GSM: +352 661 808 519)

Cadettes

Samiah POIRE (entraîneur, GSM: +352 691 828 110)

Jeunes Filles

Renato FREITAS (responsable et entraîneur Jeunes Filles 1, GSM: +352 661 808 519)

Paulo RODRIGUES MONTEIRO (entraîneur Jeunes Filles 2, GSM: +352 621 533 194)

Isabelle BARROSO (entraîneur adjoint Jeunes Filles, GSM: +352 621 350 154)

Fillettes

Andreia CORREIA (responsable et entraîneur Fillettes, GSM: +352 621 720 782)

Stephanie PROCACCI (entraîneur adjoint Fillettes, GSM: +352 661 772 027)

Coordinateur section féminine

Paul WILWERDING (GSM: +352 621 141 406)

NUMEROS UTILES

Café des Sports - beim Margot

Tél.: +352 23 62 12 62

Buvette

Tél.: +352 23 62 99 01

Actualités extra-sportives

Tombola Oldies Night 2024

Mëttwochs, den 8. Mee 2024 war eis traditionell Oldies Night zu Ell am Centre Camille Ney.

Hei sinn d'Gewënner vun der Tombola:

1. Präis 100€ 281
2. Präis 50€ 068
3. Präis 25€ 615
4. Präis 20€ 520
5. Präis 15€ 927

D'Gewënner solle sech um 621 141 406 mellen.

Programm vum 09.06.2024

JEUNES FILLES I

Finale Championnat

Sonndes, den 9. Juni 2024 um 15h00 zu Habscht (Stade Koericherberg)

Racing FC Union Luxembourg - SC ELL

 

CADETTES

Finale Championnat

Sonndes, den 9. Juni 2024 um 17h00 zu Habscht (Stade Koericherberg)

SC ELL - FC Mamer 32

 

Bonne Chance un all eis Ekippen.