Organigramme

Organigramme du SC ELL

Devant (gàd): Philippe JAAQUES, Chris RECKEL, Conny KAUFMANN, Mandy ANTONY, Eloi WEIS, Alain EVEN, Romain MERSCH

Arrière: Paul WILWERDING, Kim MÜLLER, Pit RECKINGER, Alain BACK, Jean SCHMARTZ, Steve GEREKE, Henri RASQUE, Jean-Michel WAHL

Manque sur photo: Christian KEMMER, Jean-Claude KEMMER

COMITE

Président

Jean-Michel WAHL

Vice-Président

Henri RASQUE

Secrétaire

Paul WILWERDING

Trésorier

Chris RECKEL

Membres

Jean SCHMARTZ, Kim MÜLLER, Eloi WEIS, Mandy ANTONY, Alain EVEN, Philippe JAAQUES, Conny KAUFMANN, Pit RECKINGER, Steve GEREKE, Romain MERSCH, Alain BACK, Christian KEMMER, Jean-Claude KEMMER

Réviseurs de caisse

Jean-Claude KEMMER, Angelo CARDINALI

Représentants "Entente Jeunesse Atertdaul"

Jean-Michel WAHL, Christian KEMMER

Site-web & Facebook

Philippe JAAQUES

STAFF TECHNIQUE

Seniors 1

José MONTEIRO (entraîneur, GSM: +352 621 316 228)

Edmundo DOS SANTOS (entraîneur adjoint, GSM: +352 691 209 344)

Seniors Réserves

Chris RECKEL (entraîneur, GSM : +352 621 798 067)

Vétérans

Steve GEREKE (responsable, GSM: +352 691 861 686)

Coordinateur sportif

Paul WILWERDING (GSM: +352 621 141 406)

Dames 1

Paul WILWERDING (entraîneur, GSM: +352 621 141 406)

Dames 2

Louis DE ROECK (entraîneur, GSM: +32 495 54 08 60)

Cadettes

Samiah POIRE (entraîneur, GSM: +352 691 828 110)

Jeunes Filles

Renato FREITAS (responsable et entraîneur Jeunes Filles 1, GSM: +352 661 808 519)

Andreia CORREIA (entraîneur Jeunes Filles 2, GSM: +352 621 720 782)

Jonathan BOSSELER (entraîneur Jeunes Filles 2, GSM: +32 484 29 86 18)

Coordinateur section féminine

Paul WILWERDING (GSM: +352 621 141 406)

NUMEROS UTILES

Café des Sports - beim Margot

Tél.: +352 23 62 12 62

Buvette

Tél.: +352 23 62 99 01

Actualités extra-sportives

Programm vum 06. - 09.10.2022

SENIORS RESERVES

4. Championnatsmatch

Donneschdes, de 6. Oktober 2022 um 20h00 zu Gilsdrëf (Stade Um Krottepull)

Jeunesse Gilsdorf - SC ELL

 

DAMES II

4. Championnatsmatch

Samschdes, den 8. Oktober 2022 um 16h30 zu ELL

SC ELL - Ent. Hosingen/Norden I

 

DAMES I

4. Championnatsmatch

Samschdes, den 8. Oktober 2022 um 19h00 zu ELL

SC ELL - Ent. Wormeldange/Munsbach/CSG I

 

JEUNES FILLES I

4. Championnatsmatch

Sonndes, den 9. Oktober 2022 um 11h00 an der Stad (Terrain Hollerich, synth.)

Racing FC Union Luxembourg I - SC ELL

 

JEUNES FILLES II

4. Championnatsmatch

Sonndes, den 9. Oktober 2022 um 11h00 zu Wëntger (Terrain synth.)

AS Wincrange - SC ELL

 

SENIORS I

6. Championnatsmatch

Sonndes, den 9. Oktober 2022 um 15h00 zu Iechternach (Terrain Breil)

Daring Echternach - SC ELL

 

Bonne Chance un all eis Ekippen!

Resultater vum 28.09. - 02.10.2022

SENIORS RESERVES

1. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Mëttwochs, den 28. September 2022 um 20h00 zu ELL

SC ELL 3 - 4 Daring Echternach

Goaler: David Stoica (3x)

 

SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Donneschdes, den 29. September 2022 um 20h00 zu Lëntgen (Stade Jean Donnersbach)

Minerva Lintgen - SC ELL ANNULE

 

DAMES I

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Oktober 2022 um 19h00 zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster 0 - 3 SC ELL

Goaler: Andreia Faria Dos Santos, Lisa Dumont, Tatiana Araujo Pacheco

 

DAMES II

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Oktober 2022 um 19h00 zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn I 2 - 0 SC ELL

 

JEUNES FILLES II

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Oktober 2022 um 09h30 zu ELL

SC ELL 0 - 2 Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf I

 

JEUNES FILLES I

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Oktober 2022 um 11h00 zu ELL

SC ELL 7 - 3 FC Mamer 32

Goaler: Lilly Magnani (2x), Lena Schiltz, Eva Da Silva Fernandes, Jeanne Morlot, Yara Fernandes Da Costa, Rose Schmitz

Programm vum 28.09. - 02.10.2022

SENIORS RESERVES

1. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Mëttwochs, den 28. September 2022 um 20h00 zu ELL

SC ELL - Daring Echternach

 

SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Donneschdes, den 29. September 2022 um 20h00 zu Lëntgen (Stade Jean Donnersbach)

Minerva Lintgen - SC ELL

 

DAMES I

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Oktober 2022 um 19h00 zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster - SC ELL

 

DAMES II

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Oktober 2022 um 19h00 zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn I - SC ELL

 

JEUNES FILLES II

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Oktober 2022 um 09h30 zu ELL

SC ELL - Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf I

 

JEUNES FILLES I

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Oktober 2022 um 11h00 zu ELL

SC ELL - FC Mamer 32

 

Bonne Chance un all eis Ekippen!