Jeunes Filles

Jeunes Filles

Jeunes Filles 1 - Classe 1 Tour 1

Date et Heure
Match
Résultat
But(s)
03.09.2022 - 16h00 SC ELL - FC Jeunesse Junglinster (Frëndschaftsmatch)                               3 - 6 Thaïs Brasseur (3x)
13.09.2022 - 18h00 SC ELL - Ent. Wormeldange/Munsbach/CSG I (Frëndschaftsmatch) 6 - 3 Lilly Magnani (4x), Jeanne Morlot (2x)
18.09.2022 - 11h00 SC ELL - Jeunesse Junglinster 4 - 1 Rose Schmitz (2x), Lilly Magnani, Eva Da Silva Fernandes
25.09.2022 - 11h00 SC Bettembourg - SC ELL 1 - 8 Lilly Magnani (5x), Jeanne Morlot (2x), Eva Da Silva Fernandes
02.10.2022 - 11h00 SC ELL - FC Mamer 32 7 - 3 Lilly Magnani (2x), Lena Schiltz, Eva Da Silva Fernandes, Jeanne Morlot, Yara Fernandes Da Costa, Rose Schmitz
09.10.2022 - 11h00 Racing FC Union Luxembourg I - SC ELL 6 - 0 -
16.10.2022 - 11h00 Ent. Wormeldange/Munsbach/CSG I - SC ELL 2 - 1 Lilly Magnani
23.10.2022 - 11h00 SC ELL - SC Bettembourg 6 - 1 Jeanne Morlot (6x)
06.11.2022 - 11h00 FC Mamer 32 - SC ELL 7 - 4 Lilly Magnani (3x), Mara Posing
13.11.2022 - 11h00 SC ELL - Racing FC Union Luxembourg I 1 - 5 Lilly Magnani
20.11.2022 - 11h00 SC ELL - Ent. Wormeldange/Munsbach/CSG I 3 - 0 FF -
27.11.2022 - 11h00 Jeunesse Junglinster - SC ELL 1 - 4 Lilly Magnani (2x), Jeanne Morlot, Yara Fernandes Da Costa
  Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 Racing FC Union Luxembourg I 22 10 7 2 1 50 15 +35
2 FC Mamer 32 20 10 6 2 2 49 30 +19
3 SC ELL I 18 10 6 4 0 38 27 +11
4 Ent. Wormeldange/Munsbach/CSG I 16 10 5 4 1 44 32 +12
5 Jeunesse Junglinster 12 10 4 6 0 19 36 -17
6 SC Bettembourg 0 10 0 10 0 17 77 -60

Jeunes Filles 2 - Classe 2 Série 1 Tour 1

Date et Heure
Match
Résultat
But(s)
18.09.2022 - 09h30 SC ELL - Young Boys Diekirch I 4 - 8 Sophie Schiltz, Mina Mangers, Lise Servais, Thaïs Brasseur
25.09.2022 - 11h00 Atert Bissen - SC ELL 3 - 0 -
02.10.2022 - 09h30 SC ELL - Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf I 0 - 2 -
09.10.2022 - 11h00 AS Wincrange - SC ELL 4 - 1 Armonie Coeckelbergh
21.10.2022 - 18h00 Green-Boys 77 Harlange-Tarchamps - SC ELL (Nohuelmatch) 1 - 11 Eva Da Silva Fernandes (5x), Thaïs Brasseur (3x), Mara Posing (2x), Adrianna Freitas
23.10.2022 - 09h30 SC ELL - Atert Bissen 0 - 2 -
06.11.2022 - 13h30 Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf I - SC ELL 2 - 0 -
13.11.2022 - 09h30 SC ELL - AS Wincrange 4 - 0 Thaïs Brasseur (2x), Jana Leyder, Selbstgoal
20.11.2022 - 09h30 SC ELL - Green Boys 77 Harlange-Tarchamps 5 - 0 Nuriyah Fernandes Da Costa (3x), Adrianna Freitas, Yara Fernandes Da Costa
27.11.2022 - 11h00 Young Boys Diekirch I - SC ELL 11 - 0 -
  Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

Jeunes Filles News

Resultater vum 1. Tour Indoor Jeunes Filles

Sonndes, de 4. Dezember 2022 waren eis Jeunes Filles am 1. Tour vum Indoor Jeunes Filles am Asaz. Zu Housen an der Sportshal huet den SC ELL géint d'Ekippen Ent. Housen/Norden/Bastenduerf, FC Kehlen, Atert Bissen a Blo-Wäiss Izeg gespillt. Als Tabellendrëtten qualifizéiert den SC ELL sech fir den 2. Tour. Och d'Ekippen FC Kehlen an d'Entente Housen/Norden/Bastenduerf sinn eng Ronn weider. Den 2. Tour gëtt den 21. oder den 22. Januar 2023 gespillt.

Hei sinn d'Resultater an der Iwwersiicht:

14h00: Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf 1 - 0 Atert Bissen

14h20: FC Kehlen 1 - 0 SC ELL

14h40: Atert Bissen 1 - 0 Blo-Wäiss Izeg

15h00: FC Kehlen 1 - 0 Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf

15h20: SC ELL 3 - 0 Blo-Wäiss Izeg (Goaler: Lilly Magnani, Eva Da Silva Fernandes, Rose Schmitz)

15h40: Atert Bissen 2 - 5 FC Kehlen

16h00: Blo-Wäiss Izeg 0 - 7 Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf

16h20: SC ELL 1 - 1 Atert Bissen (Goal: Lilly Magnani)

16h40: Blo-Wäiss Izeg 1 - 2 FC Kehlen

17h00: Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf 0 - 0 SC ELL

Tabell:

  Equipe Points But(s) Diff.
1 FC Kehlen 12 9 - 3 +6
2 Ent. Hosingen/Norden/Bastendorf 7 8 - 1 +7
3 SC ELL 5 4 - 2 +2
4 Atert Bissen 4 4 - 7 -3
5 Blo-Wäiss Izeg 0 1 - 13 -12

Resultater an Ofschlosstabell Hironn 2021/2022 - Jeunes Filles

Jeunes Filles 1 - Classe 1 Tour 1

SC ELL  1 - 16 FC Mamer 32

RFCU Luxembourg 3 - 1 SC ELL

Jeunesse Junglinster 1 - 12 SC ELL

SC ELL 16 - 0 FC Blo-Wäiss Izeg

SC Bettembourg 0 - 9 SC ELL

SC ELL 0 - 6 RFCU Luxembourg

SC ELL 9 - 1 Jeunesse Junglinster

FC Blo-Wäiss Izeg 0 - 3(FF) SC ELL

SC ELL 9 - 2 SC Bettembourg

FC Mamer 32 9 - 1 SC ELL

  Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 FC Mamer 32 30 10 10 0 0 119 9 110
2 Racing FC Union Luxembourg 24 10 8 2 0 50 17 33
3 SC ELL I 18 10 6 4 0 61 38 23
4 SC Bettembourg 12 10 4 6 0 24 68 -44
5 Jeunesse Junglinster 6 10 2 8 0 18 83 -65
6 FC Blo-Wäiss Izeg 0 10 0 10 0 3 60 -57

-------------------

Jeunes Filles 2 - Classe 2 Tour 1

SC ELL 3 - 0(FF) FC Wiltz 71

CS Fola Esch-Alzette 6 - 0 SC ELL

SC ELL 0 - 8 Ent. Bissen/Lintgen

FC Kehlen 13 - 1 SC ELL

SC ELL 0 - 4 Ent. Wormeldange/Munsbach/CSG

Young Boys Diekirch 6 - 1 SC ELL

SC ELL 2 - 3 Ent. Hosingen/Norden

AS Wincrange 4 - 3 SC ELL

  Equipe Pts J G P N p. c. Diff
1 Young Boys Diekirch 19 8 6 1 1 46 9 37
2 FC Kehlen 19 8 6 1 1 42 8 34
3 Ent. Worm./Munsbach/CSG 19 8 6 1 1 22 11 11
4 AS Wincrange 18 8 6 2 0 22 23 -1
5 Ent. Hosingen/Norden 13 8 4 3 1 21 16 5
6 CS Fola Esch-Alzette 9 8 3 5 0 14 32 -18
7 Ent. Bissen/Lintgen 6 8 2 6 0 17 27 -10
8 SC ELL II 3 8 1 7 0 10 44 -34
9 FC Wiltz 71 0 8 0 8 0 0 24 -24

Weider Informatiounen fannt dir hei: Jeunes Filles


Calendrier Jeunes Filles