Actualités extra-sportives
23.05.
23.05.2024
SENIORS RESERVES
22. Championnatsmatch - Nohuelmatch
Freides, de 24. Mee 2024 um 20h00 zu Pärel (Terrain Centre Culturel)
FC Les Ardoisiers Perlé - SC ELL
FILLETTES
9. Championnatsmatch
Samschdes, de 25. Mee 2024 um 10h30 zu ELL
SC ELL - Jeunesse Junglinster
DAMES I
Finale Coupe des Dames
Samschdes, de 25. Mee 2024 um 18h00 zu Kielen (Stade Albert Berchem)
SC ELL - Racing FC Union Luxembourg
JEUNES FILLES II
9. Championnatsmatch
Sonndes, de 26. Mee 2024 um 11h00 zu ELL
SC ELL - Ent. Mertzig/Feulen/Grevels/Heiderscheid
SENIORS I
26. Championnatsmatch
Sonndes, de 26. Mee 2024 um 16h00 zu Reisduerf (Terrain An der Ee)
US Reisdorf - SC ELL
CADETTES
10. Championnatsmatch
Dënschdes, den 28. Mee 2024 um 19h30 zu ELL
SC ELL - Progrès Niederkorn
Bonne Chance un all eis Ekippen.
12.05.
12.05.2024
SENIORS RESERVES
22. Championnatsmatch
Freides, de 17. Mee 2024 um 20h00 zu Pärel (Terrain Centre Culturel)
FC Les Ardoisiers Perlé - SC ELL
SENIORS I
25. Championnatsmatch
Samschdes, den 18. Mee 2024 um 18h00 zu Harel (Stade Am Duerf, synth.)
Green-Boys 77 Harlange-Tarchamps - SC ELL
DAMES I
24. Championnatsmatch
Samschdes, den 18. Mee 2024 um 19h00 zu Hesper (Terrain Robert Thill)
Swift Hesperange - SC ELL
CADETTES
9. Championnatsmatch
Sonndes, den 19. Mee 2024 um 15h00 zu ELL
SC ELL - SC Bettembourg
Bonne Chance un all eis Ekippen.
08.05.
08.05.2024
SENIORS RESERVES
21. Championnatsmatch
Freides, den 10. Mee 2024 um 20h00 zu ELL
SC ELL - FC Pratzerthal-Redange
FILLETTES
8. Championnatsmatch
Samschdes, den 11. Mee 2024 um 11h00 zu Useldéng (Stade Rue de la Gare)
Jeunesse Useldange - SC ELL
DAMES I
23. Championnatsmatch
Samschdes, den 11. Mee 2024 um 19h00 zu ELL
SC ELL - FC Mamer 32 I
DAMES II
18. Championnatsmatch
Samschdes, den 11. Mee 2024 um 19h00 zu Veinanen (Stade Am Komp)
Orania Vianden - SC ELL
JEUNES FILLES I
8. Championnatsmatch
Sonndes, den 12. Mee 2024 um 11h00 zu Bissen (Terrain ZAC Klengbousbierg 2, synth.)
Atert Bissen - SC ELL
JEUNES FILLES II
8. Championnatsmatch
Sonndes, den 12. Mee 2024 um 11h00 zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)
Jeunesse Junglinster I - SC ELL
CADETTES
8. Championnatsmatch
Sonndes, den 12. Mee 2024 um 15h00 zu ELL
SC ELL - UN Kaerjeng 97
SENIORS I
24. Championnatsmatch
Sonndes, den 12. Mee 2024 um 16h00 zu Béiwen-Atert (Stade Am Letschert)
US Boevange-Attert - SC ELL
VETERANS
Frëndschaftsmatch
Méindes, den 13. Mee 2024 um 19h30 zu ELL
SC ELL - AS Wincrange
Bonne Chance un all eis Ekippen.