Résultats et classements


SENIORS I

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 13. Oktober 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  GB 77 Harlange/Tarch.          4  -  2

           

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Joe Frisch (2x)

Sebastien de Sousa (1x)

Thierry Brosius (1x)

----------

Pos.TeamGesp.Ge.G.V.Dif.Pkt.
1 (1) Useldingen 7 7 0 0 31:9 21
2 (2) Böwingen 7 5 1 1 14:7 16
3 (3) Bastendorf 7 5 0 2 23:9 15
4 (4) Echternach 7 5 0 2 15:8 15
5 (5) Biwer 7 3 2 2 20:16 11
6 (8) Ell 7 3 2 2 13:16 11
7 (7) Vianden 7 3 1 3 10:10 10
8 (6) Reisdorf 7 3 0 4 12:13 9
9 (12) Wintger 7 2 1 4 14:21 7
10 (9) Rambrouch 7 2 1 4 14:23 7
11 (10) Perlé 7 2 0 5 11:22 6
12 (11) Gilsdorf 7 0 5 2 18:20 5
13 (13) Harlingen-Tarchamps 7 1 1 5 10:24 4
14 (14) Colmar-Berg 7 0 2 5 9:16 2

JEUNES FILLES

4. Championnatsmatch

Sonndes, den 13. Oktober 2019 um 11:00 Auer an der Stad (Terrain Hollerich, synth.)

RFCU Luxembourg   -   SC ELL          5  -  0

               


DAMES I

Tour préliminaire - Coupe des Dames

Samschdes, den 12. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu Bartréng (Stade André Wolff, synth.)

Sporting Bertrange   -   SC ELL          0  -  4

             

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Lisa Kneip (1x)

Soria Sassel (1x)

Jill De Bruyn (1x)

Tatiana Araujo (1x)


SENIORS RESERVES

5. Championnatsmatch

Freides, den 11. Oktober 2019 um 20:00 Auer zu ELL

    SC ELL     -     Alisontia Steinsel          1  -  9

            

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Ricardo Soares (1x)


SENIORS I

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 6. Oktober 2019 um 16:00 Auer zu Bastenduerf (Terrain Millewiss)

Fc 47 Bastendorf     -     SC ELL          3  -  1

              

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Guillaume Lecomte (1x)

----------

Pos.TeamGesp.Ge.G.V.Dif.Pkt.
1 (1) Useldingen 6 6 0 0 26:8 18
2 (3) Böwingen 6 4 1 1 12:7 13
3 (4) Bastendorf 6 4 0 2 20:9 12
4 (5) Echternach 6 4 0 2 13:8 12
5 (2) Biwer 6 3 2 1 20:14 11
6 (6) Reisdorf 6 3 0 3 12:11 9
7 (9) Vianden 6 3 0 3 9:9 9
8 (7) Ell 6 2 2 2 9:14 8
9 (8) Rambrouch 6 2 1 3 11:18 7
10 (13) Perlé 6 2 0 4 10:17 6
11 (12) Gilsdorf 6 0 4 2 17:19 4
12 (10) Wintger 6 1 1 4 9:18 4
13 (11) Harlingen-Tarchamps 6 1 1 4 8:20 4
14 (14) Colmar-Berg 6 0 2 4 9:13 2

JEUNES FILLES

3. Championnatsmatch

Sonndes, de 6. Oktober 2019 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Alisontia Steinsel                  3  -  0    FORFAIT

        


DAMES III

5. Championnatsmatch

Samschdes, de 5. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu Bissen (Terrain 2, ZAC Klengbousbierg)

Atert Bissen   -   SC ELL III          4  -  1

         

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Tatiana Araujo Pacheco (1x)

----------

    SSUNToreDiffP
1.   Ent. Uelzechtdall 5 5 0 0 19 : 5 14 15
2.   UN Käerjeng 97 (Neu)  5 4 1 0 24 : 7 17 13
3.   US Rümelingen 5 4 0 1 14 : 12 2 12
4.   FCM Young Boys Diekirch II 5 3 1 1 24 : 9 15 10
5.   Union Titus Petingen 5 3 1 1 17 : 6 11 10
6.   Ent. Hosingen/Norden 5 3 0 2 25 : 11 14 9
7.   FC Wiltz 71 5 3 0 2 13 : 10 3 9
8.   SC Ell III 5 2 1 2 8 : 9 -1 7
9.   FC Sporting Mertzig (Neu)  5 2 0 3 27 : 20 7 6
10.   FC Atert Bissen (Ab)  5 1 1 3 8 : 17 -9 4
11.   FC Red Star Merl-Belair 5 1 1 3 8 : 21 -13 4
12.   SG USBC01 / Christnach / Rosport (Neu)  5 1 0 4 8 : 33 -25 3
13.   FC Jeunesse Junglinster II (Ab)  5 0 0 5 0 : 15 -15 0
14.   CS Fola Esch II 5 0 0 5 4 : 24 -20 0

DAMES I

4. Championnatsmatch

Samschdes, de 5. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu Beetebuerg (Terrain 2, synth.)

 SC Bettembourg     -     SC ELL I          5  -  0

               

----------

    SSUNToreDiffP
1.   Racing FC Union Luxemburg 4 4 0 0 18 : 1 17 12
2.   SC Bettemburg 4 4 0 0 15 : 1 14 12
3.   FC Mamer 32 4 2 2 0 7 : 1 6 8
4.   FC Jeunesse Junglinster 4 2 1 1 9 : 2 7 7
5.   Ent. USBC/Christnach/Rosport 4 2 1 1 6 : 6 0 7
6.   Ent. Wormeldingen/Munsbach/CSG 4 2 0 2 13 : 9 4 6
7.   Ent. Itzig/Cebra 4 2 0 2 11 : 7 4 6
8.   SC Ell 4 2 0 2 3 : 8 -5 6
9.   AS Wintger 4 1 0 3 4 : 11 -7 3
10.   FC Progrès Niederkorn 4 0 1 3 0 : 10 -10 1
11.   CS Fola Esch (Auf)  4 0 1 3 0 : 16 -16 1
12.   FCM Young Boys Diekirch (Auf)  4 0 0 4 4 : 18 -14 0

SENIORS RESERVES

4. Championnatsmatch

Samschdes, de 5. Oktober 2019 um 18:00 Auer am Paffendall (Stade Gaston Diderich, synth.)

Red Black Egalité 07   -   SC ELL          2  -  0

                

----------

    SSUNToreDiffP
1.   FC Mamer 32 4 3 1 0 18 : 6 12 10
2.   Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch 4 3 1 0 10 : 5 5 10
3.   FC Wiltz 71 4 3 0 1 17 : 15 2 9
4.   FC Alisontia Steinsel 4 2 1 1 17 : 8 9 7
5.   FC Marisca Mersch 4 2 1 1 13 : 8 5 7
6.   SC Ell 4 2 0 2 5 : 6 -1 6
7.   FC 47 Bastendorf 4 1 2 1 7 : 12 -5 5
8.   FC Blô-Weiss Medernach 4 1 1 2 11 : 8 3 4
9.   FC Minerva Lintgen (Ab)  4 1 1 2 8 : 17 -9 4
10.   FC Blue Boys Mühlenbach 4 1 0 3 16 : 16 0 3
11.   FC Jeunesse Schieren 4 0 2 2 7 : 13 -6 2
12.   FC AS Hosingen 4 0 0 4 4 : 19 -15 0

DAMES II

4. Championnatsmatch

Samschdes, de 5. Oktober 2019 um 16:30 Auer zu Beetebuerg (Terrain 2, synth.)

SC Bettembourg II  -  SC ELL II          2  -  1

            

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Sandra Alves (1x)

----------

    SSUNToreDiffP
1.   FC Swift Hesperingen 4 3 1 0 22 : 2 20 10
2.   Ent. Differdingen/Luna 4 3 1 0 21 : 4 17 10
3.   SC Bettemburg II 4 3 1 0 14 : 7 7 10
4.   Union Mertert-Wasserbillig (Auf)  4 2 1 1 11 : 10 1 7
5.   Sporting Bartringen (Auf)  4 2 1 1 8 : 7 1 7
6.   AS Rupensia Lusitanos Fels (Ab)  4 1 3 0 9 : 7 2 6
7.   Ent. Aspelt/Remich-Bous 4 2 0 2 8 : 11 -3 6
8.   Ent. Cebra/Itzig II II 4 1 1 2 5 : 9 -4 4
9.   Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch (Auf)  4 1 1 2 7 : 16 -9 4
10.   FC Orania Vianden 4 1 0 3 7 : 12 -5 3
11.   FC Pratzerthal-Redingen 4 0 0 4 3 : 16 -13 0
12.   SC Ell II 4 0 0 4 3 : 17 -14 0

SENIORS I

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. September 2019 um 16:00 Auer zu ELL

    SC ELL     -     Daring Echternach          0  -  5

                  


CADETTES

2. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. September 2019 um 13:30 Auer zu ELL

    SC ELL   -   Ent. Wormeldange          8  -  0

        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Vania Nogueira Marques (3x)

Soria Sassel (2x)

Andreia Faria Dos Santos (1x)

Tatiana Araujo (1x)

Sandra Alves (1x)


JEUNES FILLES

2. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. September 2019 um 11:00 Auer zu Wëntger (t. synth.)

As Wincrange   -   SC ELL          2  -  2

        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Cristina Figueiredo (1x)

Marta Gomes Oliveira (1x)


DAMES I

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 28. September 2019 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL I     -     Progrès Niederkorn          1  -  0

                  

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Liane Freymann (1x)


DAMES II

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 28. September 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II   -   Rup. Lusit. Larochette          1  -  3

           

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Lorry Silva (1x)


DAMES III

4. Championnatsmatch

Samschdes, den 28. September 2019 um 14:00 Auer zu ELL

  SC ELL III     -     US Rumelange         0  -  2

           


SENIORS RESERVES

3. Championnatsmatch

Freides, de 27. September 2019 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     Marisca Mersch          2  -  1

          

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Cyrill Masquelier (1x)

Raph Smit (1x)


SENIORS I

 

4. Championnatsmatch

 

Mëttwochs, de 25. September 2019 um 20:00 Auer zu Gilsdrëf (Stade Um Krottepull)

 

Jeunesse Gilsdorf     -     SC ELL          3  -  3

 

                    

----------

 

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Sébastien de Sousa (2x)

Jerome Justen (1x)


SENIORS I

1/32-Finale - Coupe de Luxembourg

Sonndes, den 22. September 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    Fc Mondercange          0  -  3

        


CADETTES

1. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. September 2019 um 13:30 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn   -   SC ELL          0  -  18

              

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Vania Nogueira Marques (6x)

Lisa Kneip (4x)

Lorry Silva (2x)

Tatiana Araujo (2x)

Soria Sassel (2x)

Andreia Faria Dos Santos (2x)


JEUNES FILLES

1. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. September 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   Ent. Gréngewald          4  -  1

          

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Marta Gomes Oliveira (2x)

Hannah Leyder (1x)

Lena Charlier (1x)


DAMES I

2. Championnatsmatch

Samschdes, den 21. September 2019 um 19:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster     -     SC ELL I           2  -  0

                           


DAMES II

2. Championnatsmatch

Samschdes, den 21. September 2019 um 19:00 Auer zu Déifferdéng (Stade Municipal Diff.)

Ent. Differdange/Luna  -  SC ELL II          5  -  1

                   

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Lorry Silva (1x)


DAMES III

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 21. September 2019 um 16:30 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster II  -  SC ELL III               0  -  3       FORFAIT

                         


SENIORS RESERVES

1/32-Finale - Coupe des Seniors Réserves

Freides, den 20. September 2019 um 20:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, synth.)

Alisontia Steinsel     -     SC ELL          6  -  3

                 

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Ricardo Soares (2x)

Josh Becker (1x)


SENIORS I

 

3. Championnatsmatch

 

Sonndes, de 15. September 2019 um 16:00 Auer zu ELL

 

   SC ELL     -      US Rambrouch          2  -  1

 

            

----------

 

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Guillaume Lecomte (1x)

Jerome Justen (1x)


DAMES I

1. Championnatsmatch

Samschdes, de 14. September 2019 um 19:00 Auer zu ELL

    SC ELL I    -     Ent. Itzig/CeBra I          2  -  1

                

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Soria Sassel (1x)

Jill De Bruyn (1x)


DAMES III

2. Championnatsmatch

Samschdes, de 14. September 2019 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Josy Barthel II, synth.)

Red Star Merl-Belair   -   SC ELL III          2  -  2

                 

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Paula Gaub (1x)

Tatiana Oliveira Rodrigues (1x)


DAMES II

1. Championnatsmatch

Samschdes, de 14. September 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II     -     Swift Hesperange          0  -  7

                  


SENIORS RESERVES

2. Championnatsmatch

Freides, den 13. September 2019 um 20:00 Auer zu Housen (Terrain 2)

AS Hosingen     -     SC ELL          0  -  1

             

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Ricardo Soares (1x)


DAMES III

 

1. Championnatsmatch

 

Mëttwochs, den 11. September 2019 um 20:00 Auer zu ELL

 

  SC ELL III     -     Fc Wiltz 71          2  -  1

 

           

----------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Lorry Silva (1x)

Sandra Alves (1x)


DAMES

Frëndschaftsmatch

 

Dënschdes, den 10. September 2019 um 19:30 Auer zu ELL

 

    SC ELL   -   Ent. Differdange/Luna          6  -  1

 

          

----------

 

 

 

 

 

 

 

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jill De Bruyn (2x)

Coralie Navelet (2x)

Liane Freymann (1x)

Andreia Faria Dos Santos (1x)


SENIORS I

 

1. Tour - Coupe de Luxembourg

 

Sonndes, den 8. September 2019 um 16:00 Auer zu Koplëscht (Terrain rue de Mersch)

 

Fc Kopstal 33     -     SC ELL          3  -  3      (3  -  5   n. V.)

 

              

----------

 

 

 

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Kevin Brosius (1x)

Max Boewinger (1x)

Cyrill Masquelier (1x)

Sébastien de Sousa (1x)

Jerome Justen (1x)


DAMES

Frëndschaftsmatch

 

Donneschdes, de 5. September 2019 um 19:30 Auer zu ELL

 

   SC ELL     -     ES Meix-le-Tige (B)          7  -  5

 

              

----------

 

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Lorry Silva (4x)

Sandra Alves (1x)

Julia Povoas (1x)

Valentina Delhaye (1x)


SENIORS I

2. Championnatsmatch

Sonndes, den 1. September 2019 um 16:00 Auer zu Béiwen un der Atert (Stade am Letschert)

US Boevange/Attert   -   SC ELL          1  -  1

                    

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Ben Schaaf (1x)


DAMES

Frëndschaftsmatch

Samschdes, den 31. August 2019 um 18:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Rup. Lus. Larochette          8  -  1

         

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jill De Bruyn (3x)

Lisa Kneip (2x)

Vania Nogueira Marques (1x)

Aline Kuffer (1x)

Sandra Alves (1x)


SENIORS RESERVES

1. Championnatsmatch

Freides, den 30. August 2019 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     Fc Mamer 32         2  -  3

        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Kevin Brosius (1x)

Christian Kemmer (1x)


DAMES

Frëndschaftsmatch

Donneschdes, den 29. August 2019 um 19:30 Auer zu ELL

   SC ELL     -     Fc Wiltz 71          2  -  0

       

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Lindsay Ferreira Oestreicher (1x)

Katarina Jost (1x)


SENIORS I

Tour préliminaire - Coupe FLF

Mëttwochs, den 28. August 2019 um 20:00 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

 AS Wincrange     -     SC ELL          1  -  1      (4  -  5   n. E.)

               

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Joe Frisch (1x)

 

am 11-Meter-Schéissen:

Sébastien de Sousa (1x)

Cyrill Masquelier (1x)

Alain Thunus (1x)

Lou Majerus (1x)


SENIORS I

1. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. August 2019 um 16:00 Auer zu ELL

    SC ELL     -     AS Wincrange               2  -  1

           

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Joe Frisch (1x)

Thierry Brosius (1x)


DAMES I

Frëndschaftsmatch

Samschdes, de 24. August 2019 um 17:00 Auer zu Houffalize (B)

RES Houffalize    -    SC ELL             2  -  8

          

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Vania Nogueira Marques (5x)

Logane Wegnez (1x)

Coralie Navelet (1x)

Selbstgool (1x)


DAMES I

Kiermes zu ELL

Sonndes, den 18. August 2019 um 18:00 Auer zu ELL

    SC ELL    -     CS Toernich (B)          6  -  0

         

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jill De Bruyn (3x)

Coralie Navelet (3x)


SENIORS I

Kiermes zu ELL

Sonndes, den 18. August 2019 um 16:00 Auer zu ELL

    SC ELL     -    Fc  Sporting Mertzig          2  -  2

             

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Raph Smit (1x)

Cyrill Masquelier (1x)


SENIORS I

Coupe Theo Hansen

Donneschdes, de 15. August 2019 um 16:00 Auer zu Brouch (Stade Feidt Frères, synth.)

    SC ELL   -   Fc Préizerdall/Réiden          5  -  0

             

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Joe Frisch (2x)

Raph Smit (2x)

Guillaume Lecomte (1x)


SENIORS I

Coupe Theo Hansen

Sonndes, den 11. August 2019 um 16:00 Auer zu Brouch (Stade Feidt Frères, synth.)

US Boevange/Attert    -    SC ELL          3  -  2

                        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Arsène Thill (1x)

Max Boewinger (1x)


DAMES I

Frëndschaftsmatch

Samschdes, den 10. August 2019 um 19:30 Auer zu ELL

    SC ELL       -       WC Sibret          1  -  1

          

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Coralie Navelet (1x)


SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Freides, den 9. August 2019 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     RUS Marbehan          3  -  6

       

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Thierry Brosius (2x)

Raph Smit (1x)


SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Méindes, de 5. August 2019 um 19:30 Auer zu Ettelbréck (Stade du Centre Sportif Deich)

Fc Etzella Ettelbruck     -     SC ELL          6  -  3

                           

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jerome Justen (1x)

Thierry Brosius (1x)

Alain Thunus (1x)


Dernier match

Prochain match


SENIORS RESERVES

6. Championnatsmatch

Freides, den 18. Oktober 2019 um 20:00 Auer zu Schieren (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Schieren     -     SC ELL

                     


DAMES I

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 19. Oktober 2019 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Camille Polfer)

RFCU Luxembourg   -   SC ELL I

                      


DAMES II

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 19. Oktober 2019 um 19:00 Auer am Paffendall (Stade Gaston Diderich)

Red Black Egalité 07  -  SC ELL II

              


DAMES III

6. Championnatsmatch

Samschdes, den 19. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL III     -     Fola Esch II

           


JEUNES FILLES

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. Oktober 2019 um 11:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn   -   SC ELL

                 


CADETTES

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. Oktober 2019 um 14:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   Ent. Uelzechtdall

           


SENIORS I

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. Oktober 2019 um 16:00 Auer zu Useldéng (Terrain Route de Boevange)

Jeunesse Useldange    -    SC ELL

                      


SENIORS RESERVES

7. Championnatsmatch

Freides, de 25. Oktober 2019 um 20:00 Auer zu ELL

     SC ELL     -     Fc 47 Bastendorf I

              


DAMES II

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. Oktober 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II    -    Union Mertert/Wass.

      


DAMES I

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL I     -     CS Fola Esch I

       

De Ball vum Match as gesponsort vun Immo Home Project (I.H.P.)!


DAMES III

7. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, synth.)

YB Diekirch II   -   SC ELL III

          


JEUNES FILLES

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. Oktober 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   As Wincrange

     


CADETTES

4. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. Oktober 2019 um 14:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   RFCU Luxembourg

       


SENIORS I

9. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. Oktober 2019 um 16:00 Auer zu ELL

    SC ELL     -     Les Ardoisiers Perlé

               

De Ball vum Match as gesponsort vum Jean-Michel WAHL!


DAMES III

8. Championnatsmatch

Mëttwochs, den 30. Oktober 2019 um 20:00 Auer zu ELL

  SC ELL III   -   Sporting Mertzig

            


DAMES I

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 2. November 2019 um 19:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, synth.)

Young Boys Diekirch I  -  SC ELL I

              


DAMES II

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 2. November 2019 um 19:00 Auer zu Bartréng (Stade André Wolff, synth.)

Sporting Bertrange  -  SC ELL II

                 


DAMES III

9. Championnatsmatch

Samschdes, den 2. November 2019 um 19:00 Auer zu Baerdrëf (Terrain Maartbësch)

Entente USBC II  -  SC ELL III

             


JEUNES FILLES

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 3. November 2019 um 11:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, synth.)

Alisontia Steinsel   -   SC ELL                 0   -   3    FORFAIT

                   


SENIORS I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 3. November 2019 um 16:00 Auer zu Reisduerf (Terrain an der Ee)

US Reisdorf     -     SC ELL

              


SENIORS RESERVES

8. Championnatsmatch

Dënschdes, de 5. November 2019 um 20:00 Auer zu Lëntgen (Terrian 2, synth.)

Minerva Lintgen     -     SC ELL

             


DAMES III

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 9. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

  SC ELL III   -   UN Käerjéng 97

             


DAMES II

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 9. November 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II      -      Entente Aspelt

              


DAMES I

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 9. November 2019 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL I    -     Ent. Rosport I

         

De Ball vum Match as gesponsort vum Nicolas GILSON!


JEUNES FILLES

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 10. November 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   RFCU Luxembourg

           


CADETTES

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 10. November 2019 um 14:00 Auer zu Betebuerg (t. synth.)

SC Bettembourg   -   SC ELL

             


SENIORS I

1/32-Finale - Coupe FLF

Sonndes, den 10. November 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -   Kiischpelt Wilwerwiltz

             


SENIORS I

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 18:00 Auer zu Colmer-Bierg (Stade Grand-Duc Henri)

AS Colmar-Berg     -     SC ELL

                


SENIORS RESERVES

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 18:00 Auer am Bambësch (Stade Mathias Mamer)

Muhlenbach Blue Boys   -   SC ELL

                           


DAMES I

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

AS Wincrange     -     SC ELL I

             


DAMES II

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Veianen (Terrain 2)

Orania Vianden   -   SC ELL II

            


DAMES III

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, synth.)

Entente Uelzechtdall  -  SC ELL III

                      


SENIORS RESERVES

10. Championnatsmatch

Freides, den 22. November 2019 um 20:00 Auer zu ELL

    SC ELL    -    Blo-Waiss Medernach I

                


DAMES III

12. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

  SC ELL III   -   Ent. Hosingen/Norden

              


DAMES II

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II   -   Fc Pratz./Redingen

             


DAMES I

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL I     -     Fc Mamer 32

       

De Ball vum Match as gesponsort vum Alice KIEFFER-KREMER!


JEUNES FILLES

9. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   Progrès Niederkorn

           


CADETTES

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     Fc Mamer 32

      


SENIORS I

12. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -      Fc Jeunesse Biwer

               

De Ball vum Match as gesponsort vun der Brasserie Péitche Lauer!


DAMES I

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Mënsbech (synth.)

Ent. Wormeldange   -   SC ELL I

               


DAMES II

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Izeg (Terrain 2, synth.)

Ent. CeBra/Itzig II   -   SC ELL II

               


DAMES III

13. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Péiténg (Terrain Vieux Moulin Lamadelaine)

Union Titus Petange   -   SC ELL III

                        


JEUNES FILLES

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 1. Dezember 2019 um 11:45 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Ent. Gréngewald   -   SC ELL

                       


SENIORS I

13. Championnatsmatch

Sonndes, den 1. Dezember 2019 um 16:00 Auer zu Veianen (Stade am Komp)

Orania Vianden     -     SC ELL

                


SENIORS RESERVES

11. Championnatsmatch

Méindes, den 2. Dezember 2019 um 20:00 Auer zu Wolz (Terrain 3 Weidingen, synth.)

Fc Wiltz 71 I      -      SC ELL

           


 

Octobre 2019
DLMaMeJVS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Voir le planning