Résultats et classements


VETERANS

Frëndschaftsmatch

Méindes, den 19. Oktober 2020 um 19:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   FC Koerich               4  -  1

     

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Serif Hodzic (2x)

Gilbert Boonen (1x)

Christian Kemmer (1x)


CADETTES I

4. Championnatsmatch

Sonndes, den 18. Oktober 2020 um 12:00 Auer zu Mäerzeg (Terrain 2, synth.)

Sporting Mertzig  -  SC ELL               0  -  23

               

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Lisa Kneip (6x)

Soria Sassel (4x)

Andreia Faria Dos Santos (4x)

Valentina Delhaye (3x)

Lucie Malvaux (3x)

Eléonore Quin (2x)

Sofia Figueiredo (1x)


CADETTES II

4. Championnatsmatch

Sonndes, den 18. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu Käerjéng (Terrain Jos Bloes Bascharage, synth.)

UN Käerjéng 97   -   SC ELL               3  -  1

               

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Elodie Bors (1x)


JEUNES FILLES I

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 18. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn  -  SC ELL               7  -  1

             

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Hannah Leyder (1x)


JEUNES FILLES II

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 18. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu Wëntger (Terrain synth.)

AS Wincrange  -  SC ELL               REPORTE

       


DAMES II

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. Oktober 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    Sporting Mertzig               3  -  1

         

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Valentina Delhaye (1x)

Coralie Navelet (1x)

Stephanie Procacci (1x)


DAMES I

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. Oktober 2020 um 19:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn  -  SC ELL               0  -  22

             

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jill De Bruyn (7x)

Bruna Neto Oliveira (3x)

Johanna Koenig (2x)

Andreia Faria Dos Santos (2x)

Lucie Malvaux (2x)

Lisa Kneip (2x)

Logane Wegnez (2x)

Annick Henkel (1x)

Soria Sassel (1x)


SENIORS RESERVES

7. Championnatsmatch

Freides, de 16. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  FC Minerva Lintgen               3  -  3

        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Pit Peller (2x)

Geoffrey Pouillé (1x)


DAMES I

5. Championnatsmatch

Mëttwochs, de 14. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu ELL

    SC ELL    -    Sporting Bertrange               7  -  0

            

De Ball vum Match as gesponsort vun Transports Even!

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Logane Wegnez (2x)

Jill De Bruyn (2x)

Bruna Neto Oliveira (1x)

Johanna Koenig (1x)

Andreia Faria Dos Santos (1x)


DAMES II

5. Championnatsmatch

Mëttwochs, de 14. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu Rëmeléng (Terrain 2, synth.)

US Rumelange  -  SC ELL               1  -  1

         

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Aline Kuffer (1x)


SENIORS RESERVES

6. Championnatsmatch

Méindes, den 12. Oktober 2020 um 20:00 Auer am Pafendall (Stade Gaston Diderich, synth.)

Red Black Egalité 07  -  SC ELL               5  -  3

              

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Raph Smit (2x)

Ricardo Soares (1x)


SENIORS I

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 11. Oktober 2020 um 16:00 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

AS Wincrange     -     SC ELL               2  -  1

           

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Selbstgoal (1x)


CADETTES I

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 11. Oktober 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   RFCU Luxembourg               3  -  3

             

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Lisa Kneip (2x)

Andreia Faria Dos Santos (1x)


JEUNES FILLES II

4. Championnatsmatch

Sonndes, den 11. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, synth.)

Young Boys Diekirch  -  SC ELL               1  -  4

               

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jeanne Morlot (2x)

Eva Da Silva Fernandes (2x)

----------

Déi zweet Halschent si just 15 Minutten gespillt gin, de Match as ofgebrach gin well eng Spillerinn vun Dikrech mat der Ambulanz huet missten an d'Klinik fueren. Mir wënschen eng gudd Besserung.


JEUNES FILLES I

4. Championnatsmatch

Sonndes, den 11. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  RFCU Luxembourg               2  -  3

        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Marta Gomes Oliveira (1x)

Hannah Leyder (1x)


CADETTES II

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 11. Oktober 2020 um 13:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   SC Bettembourg               3  -  0     FORFAIT

        


SENIORS I

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 4. Oktober 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   US Reisdorf               5  -  2

        

De Ball vum Match as gesponsort vum Martin Faber!

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Cyrill Masquelier (3x)

Gil Cailliau (1x)

Guillaume Lecomte (1x)


CADETTES II

2. Championnatsmatch

Sonndes, de 4. Oktober 2020 um 16:00 Auer zu Wuemer (Am Ga, synth.)

Ent. Wormeldange  -  SC ELL               1  -  0

           


JEUNES FILLES II

3. Championnatsmatch

Sonndes, de 4. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu Housen (Terrain 2, synth.)

Ent. Hosingen/Norden  -  SC ELL               5  -  2

                

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Luana Correia Simoes (1x)

Eva Da Silva Fernandes (1x)


JEUNES FILLES I

3. Championnatsmatch

Sonndes, de 4. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu Mamer (Terrain 2, synth.)

FC Mamer 32   -   SC ELL               9  -  0

       


DAMES II

4. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. Oktober 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Ent. USBC/Rosport II               3  -  0     FORFAIT

          


SENIORS RESERVES

5. Championnatsmatch

Freides, den 2. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  FC Alisontia Steinsel               0  -  5

        


CADETTES I

2. Championnatsmatch

Sonndes, de 4. Oktober 2020 um 14:00 Auer zu Mamer (Terrain 2, synth.)

FC Mamer 32   -   SC ELL               REPORTE

      


DAMES I

4. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. Oktober 2020 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Boy Konen)

Ent. Itzig/CeBra I  -  SC ELL               REPORTE

          


JEUNES FILLES I

1. Championnatsmatch

Donneschdes, den 1. Oktober 2020 um 17:30 Auer zu ELL

   SC ELL    -    SC Bettembourg               6  -  1

       

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Marta Gomes Oliveira (2x)

Raissa Gomes Andrade (2x)

Lena Schiltz (1x)

Angelina Lima Livramento (1x)


DAMES I

2. Championnatsmatch

Mëttwochs, den 30. September 2020 um 20:00 Auer zu Wuermer (Am Ga, synth.)

Ent. Wormeldange   -   SC ELL               0  -  6

             

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Johanna Koenig (3x)

Bruna Neto Oliveira (1x)

Jill De Bruyn (1x)

Stephanie Procacci (1x)


SENIORS I

5. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. September 2020 um 16:00 Auer zu Colmer-Bierg (Stade Grand Duc Henri)

AS Colmar-Berg  -  SC ELL               2  -  1

        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Gil Cailliau (1x)


JEUNES FILLES II

2. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. September 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    AS Wincrange               6  -  2

      

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Angelina Lima Livramento (2x)

Luana Correia Simoes (2x)

Eva Da Silva Fernandes (1x)

Neela Kayser (1x)


DAMES II

3. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. September 2020 um 19:00 Auer zu Bissen (ZAC Klengbousbierg, Terrain 2)

FC Atert Bissen   -   SC ELL               REPORTE

                 

----------

De Match konnt net gespillt gin well keen Arbiter och der Plaatz war!


DAMES I

3. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. September 2020 um 19:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   Ent. Rosport/USBC I               2  -  1

              

De Ball vum Match as gesponsort vum Margot Coljon!

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Myriam Jacobs (1x)

Bruna Neto Oliveira (1x)


SENIORS RESERVES

4. Championnatsmatch

Freides, de 25. September 2020 um 20:00 Auer zu Miersch (Terrain 2, synth.)

FC Marisca Mersch  -  SC ELL               5  -  0

              


CADETTES I

1. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. September 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    Jeunesse Junglinster               3  -  0          FORFAIT

            


JEUNES FILLES I

2. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. September 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Jeunesse Junglinster               3  -  0          FORFAIT

         


VETERANS

Frëndschaftsmatch

Méindes, den 21. September 2020 um 19:30 Auer zu Pärel

   FC Perlé    -    SC ELL               2  -  2

     

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Paul Wilwerding (1x)

Serif Hodzic (1x)


SENIORS I

4. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. September 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  US Rambrouch               5  -  1

        

De Ball vum Match as gesponsort vun CM ATTERT!

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jerome Justen (2x)

Geoffrey Pouille (1x)

Gerson Gomes Andrade (1x)

Cyrill Masquelier (1x)


CADETTES II

1. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. September 2020 um 13:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Progrès Niederkorn               5  -  0

        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Andreia Faria Dos Santos (3x)

Elodie Bors (2x)


JEUNES FILLES II

1. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. September 2020 um 10:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Young Boys Diekirch               7  -  0

       

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Marta Oliveira Gomes (4x)

Eva Da Silva Fernandes (2x)

Hannah Leyder (1x)


DAMES II

2. Championnatsmatch

Samschdes, den 19. September 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Red Star Merl-Belair               14  -  0

       

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Stephanie Procacci (4x)

Valentina Delhaye (2x)

Aline Kuffer (2x)

Sofia Figueiredo Silva (1x)

Andreia Faria Dos Santos (1x)

Marylene Weis (1x)

Jenna Djarmouni (1x)

Andreia Da Costa (1x)

Selbstgoal (1x)


SENIORS RESERVES

3. Championnatsmatch

Freides, den 18. September 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Blo-Wäiss Medernach I               1  -  3

           

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Guillaume Brasseur (1x)


VETERANS

Frëndschaftsmatch

Méindes, de 14. September 2020 um 19:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   US Folschette               1  -  3

     

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Flepp Cardoso (1x)


SENIORS I

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 13. September 2020 um 16:00 Auer zu Eschduerf (Stade um Quatre-Vents)

Racing Heid.-Eschdorf  -  SC ELL               2  -  5

             

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jerome Justen (2x)

Gil Cailliau (1x)

Guillaume Lecomte (1x)

Cyrill Masquelier (1x)


DAMES II

1. Championnatsmatch

Samschdes, den 12. September 2020 um 19:00 Auer zu Dikrech (Parc des Sports, synth.)

  YB Diekirch II    -    SC ELL               2  -  8

        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Stephanie Procacci (4x)

Marta Gomes Oliveira (2x)

Julia Povoas (1x)

Carina Santos Simoes (1x)


DAMES I

1. Championnatsmatch

Samschdes, den 12. September 2020 um 19:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   FC Mamer 32               1  -  1

      

De Ball vum Match as gesponsort vum Albert Even!

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Johanna Koenig (1x)


SENIORS RESERVES

2. Championnatsmatch

Freides, den 11. September 2020 um 20:00 Auer zu Ierpeldéng (Terrain 2, synth.)

FC 72 Erpeldange I  -  SC ELL               1  -  3

        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Joe Calmes (1x)

Cyrill Masquelier (1x)

Lou Majerus (1x)


SENIORS I

1. Tour - Coupe de Luxembourg

Mëttwochs, den 9. September 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   FC Lorentzweiler               1  -  5

          

De Ball vum Match as gesponsort vum Henri Rasqué a Jeff Bonn!

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jerome Justen (1x)


SENIORS I

2. Championnatsmatch

Sonndes, de 6. September 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  FC Pratzerthal-Redange               1  -  3

             

De Ball vum Match as gesponsort vum Noe Lancelot "Patrick WAHL"!

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Geoffrey Pouille (1x)


DAMES I

Tour préliminaire - Coupe des Dames

Samschdes, de 5. September 2020 um 19:00 Auer zu Mäerzeg (Terrain 2, synth.)

FC Sporting Mertzig  -  SC ELL               0  -  7

          

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jill De Bruyn (3x)

Bruna Neto Oliveira (2x)

Logane Wegnez (1x)

Myriam Jacobs (1x)


SENIORS RESERVES

1. Championnatsmatch

Freides, de 4. September 2020 um 20:00 Auer zu ELL

    SC ELL    -    AS Wincrange I               1  -  3

      

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Ricardo Soares (1x)


DAMES II

Frëndschaftsmatch

Samschdes, de 5. September 2020 um 15:00 Auer zu ELL

   SC ELL      -      ES Bleid (B)               OFGESOT

         


SENIORS I

1. Championnatsmatch

Sonndes, den 30. August 2020 um 16:00 Auer zu Biekerech (Stade Maemerich)

FC Beckerich   -   SC ELL               1  -  2

       

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Joe Frisch (1x)

Gil Cailliau (1x)


DAMES I

Frëndschaftsmatch

Samschdes, den 29. August 2020 um 18:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Sporting Bertrange               9  -  1

         

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jill De Bruyn (3x)

Johanna Koenig (3x)

Stephanie Procacci (2x)

Lisa Kneip (1x)


DAMES II

Frëndschaftsmatch

Donneschdes, de 27. August 2020 um 19:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   US Waltzing (B)               8  -  0

    

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Stephanie Procacci (4x)

Marylene Weis (1x)

Valentina Delhaye (1x)

Julia Povoas (1x)

Andreia Faria Dos Santos (1x)


SENIORS RESERVES

Frëndschaftsmatch

Dënschdes, de 25. August 2020 um 20:00 Auer zu Freylange (B) (Chemin du Jongebesch 21, B-6700 Arlon)

RJ Freylange  -  SC ELL               4  -  1

         

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Cyrill Masquelier (1x)


VETERANS

Frëndschaftsmatch (Kiermes)

Méindes, de 24. August 2020 um 19:30 Auer zu ELL

   SC ELL     -     CDJ Ell               4  -  2

  

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Flepp Cardoso (1x)

Mika Catalao (1x)

Christian Piron (1x)

Selbstgoal (1x)


DAMES I

Frëndschaftsmatch (Kiermes)

Sonndes, den 23. August 2020 um 17:30 Auer zu ELL

  SC ELL - Ent. Aspelt/Remich-Bous               11  -  0

         

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jill De Bruyn (5x)

Johanna Koenig (3x)

Annick Henkel (1x)

Stephanie Procacci (1x)

Aline Kuffer (1x)


SENIORS I

Frëndschaftsmatch (Kiermes)

Sonndes, den 23. August 2020 um 15:30 Auer zu ELL

   SC ELL     -     FC Koerich               3  -  2

        

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jerome Justen (1x)

Thierry Brosius (1x)

Selbstgool (1x)


SENIORS RESERVES

Frëndschaftsmatch

Freides, den 21. August 2020 um 20:00 Auer zu ELL

    SC ELL      -      FC 72 Erpeldange I

           

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Cyrill Masquelier (2x)

Ricardo Soares (1x)

Alexandre Braun (1x)


DAMES II

Frëndschaftsmatch

Donneschdes, den 20. August 2020 um 19:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   FC Atert Bissen               3  -  2

         

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Stéphanie Procacci (2x)

Valentina Delhaye (1x)


SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Dënschdes, den 18. August 2020 um 20:00 Auer zu Béiwen (Stade am Letschert)

US Boevange/Attert  -  SC ELL               2  -  1

                    

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Joe Frisch (1x)


DAMES I

Frëndschaftsmatch

Samschdes, de 15. August 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL      -      FC Bitburg (D)               3  -  2

       

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Johanna Koenig (2x)

Lisa Kneip (1x)


SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Donneschdes, den 13. August 2020 um 19:30 Auer zu Brouch (Stade Feidt Frères, synth.)

 Fc Brouch   -   SC ELL               2  -  4

   

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Cyrill Masquelier (2x)

Ricardo Soares (1x)

Jerome Justen (1x)


DAMES I

Frëndschaftsmatch

Samschdes, den 8. August 2020 um 17:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    RFC Aywaille (B)               1  -  5

      

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Stephanie Procacci (1x)


SENIORS RESERVES

Frëndschaftsmatch

Donneschdes, de 6. August 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Sporting Mertzig               3  -  3

           

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Cyrill Masquelier (2x)

Max Berg (1x)


SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Dënschdes, de 4. August 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Sporting Mertzig               5  -  2

            

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Geoffrey Pouille (2x)

Jerome Justen (1x)

Josh Becker (1x)

Guillaume Lecomte (1x)


DAMES I

Frëndschaftsmatch

Samschdes, den 1. August 2020 um 17:30 Auer zu Aisne (B) (76, rue du stade B-6960 Harre)

Espoirs Féminins Aisne  -  SC ELL               3  -  6

                       

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Andreia Faria Dos Santos (2x)

Marylène Weis (1x)

Johanna Koenig (1x)

Coralie Navelet (1x)

Aline Kuffer (1x)


SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Freides, den 31. Juli 2020 um 20:00 Auer zu Feelen (Terrain in Bertzent, synth.)

     US Feulen            -            SC ELL               4  -  3

         

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Ricardo Soares (1x)

Bruno Moreira Pereira (1x)

Jerome Justen (1x)


SENIORS I

Frëndschaftsmatch

Mëttwochs, den 29. Juli 2020 um 20:00 Auer zu Foulscht (Centre Culturel et Sportif)

 US Folschette   -   SC ELL               0  -  2

           

-----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

David Löw (2x)


DAMES I

Frëndschaftsmatch

Samschdes, de 25. Juli 2020 um 16:00 Auer zu Arel (B) (Terrain op der Spëtz)

CS Toernich     -     SC ELL               4  -  7

           

----------

D'Goaler fir ELL hu geschoss:

Jill De Bruyn (5x)

Coralie Navelet (1x)

Bruna Neto Oliveira (1x)


Dernier match

Prochain match


DAMES II

3. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Mëttwochs, den 21. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu Bissen (ZAC Klengbousbierg, Terrain 2)

FC Atert Bissen   -   SC ELL

          


SENIORS RESERVES

8. Championnatsmatch

Freides, den 23. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu Bastenduerf (Terrain Millewiss)

FC 47 Bastendorf I  -  SC ELL

              


DAMES I

7. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. Oktober 2020 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Camille Polfer)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

                  


DAMES II

7. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. Oktober 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    Fc Wiltz 71

   


JEUNES FILLES I

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster  -  SC ELL

                      


JEUNES FILLES II

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL  -  Ent. Hosingen/Norden

      


CADETTES I

5. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 14:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster  -  SC ELL

                      


SENIORS I

8. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Orania Vianden

     

De Ball vum Match as gesponsort vum René Brosius!


VETERANS

Frëndschaftsmatch

Méindes, de 26. Oktober 2020 um 19:30 Auer zu Harel

GB Harlange/Tarchamps - SC ELL

                      


DAMES I

4. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Dënschdes, de 27. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu Zéisseng (Stade Boy Konen, Terrain 2 synth.)

Ent. Itzig/CeBra I  -  SC ELL

      


DAMES I

8. Championnatsmatch

Freides, den 30. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Swift Hesperange

           

De Ball vum Match as gesponsort vum Marco Boly!


SENIORS I

9. Championnatsmatch

Samschdes, den 31. Oktober 2020 um 18:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Fc Jeunesse Gilsdorf

          

De Ball vum Match as gesponsort vun der Famill Brimmeyer (Véronique + Mike)!


SENIORS RESERVES

9. Championnatsmatch

Freides, de 6. November 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    AS Hosingen

    


DAMES I

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 7. November 2020 um 19:00 Auer zu Betebuerg (Stade Municipal, synth.)

SC Bettembourg   -   SC ELL

             


DAMES II

8. Championnatsmatch

Samschdes, de 7. November 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  CS Fola Esch II

    


JEUNES FILLES II

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 09:30 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Young Boys Diekirch

      


JEUNES FILLES I

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   FC Mamer 32

  


CADETTES II

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 13:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Ent. Wormeldange

      


CADETTES I

6. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   FC Mamer 32

  


SENIORS I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 16:00 Auer zu Pärel (Terrain Centre Culturel)

Les Ardoisiers Perlé  -  SC ELL

                   


SENIORS RESERVES

10. Championnatsmatch

Freides, den 13. November 2020 um 20:00 Auer zu Schieren (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Schieren  -  SC ELL

               


DAMES II

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 14. November 2020 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL    -    YB Diekirch II

     


DAMES I

10. Championnatsmatch

Samschdes, de 14. November 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    CS Fola Esch I

        

De Ball vum Match as gesponsort vun Anonyme!


JEUNES FILLES I

8. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 11:00 Auer an der Stad (Terrain synth. Hollerich)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

              


JEUNES FILLES II

8. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   AS Wincrange

  


CADETTES I

7. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 14:00 Auer an der Stad (Terrain synth. Hollerich)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

               


CADETTES II

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 14:00 Auer zu Betebuerg (Stade Municipal, synth.)

SC Bettembourg  -  SC ELL               0  -  3     FORFAIT

         


SENIORS I

11. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   US Folschette

      

De Ball vum Match as gesponsort vum Sören Hansen!


VETERANS

Frëndschaftsmatch

Méindes, den 16. November 2020 um 19:30 Auer zu ELL

   SC ELL  -  FC Sporting Mertzig

         


SENIORS RESERVES

11. Championnatsmatch

Freides, den 20. November 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     FC Wiltz 71 I

     


DAMES I

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 21. November 2020 um 19:00 Auer zu Dikrech (Parc des Sports, synth.)

YB Diekirch I   -   SC ELL

      


DAMES II

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 21. November 2020 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Josy Barthel II, synth.)

Red Star Merl-Belair  -  SC ELL

                


JEUNES FILLES I

9. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Progrès Niederkorn

     


JEUNES FILLES II

9. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 11:00 Auer zu Housen (Terrain 2, synth.)

Ent. Hosingen/Norden  -  SC ELL

                


CADETTES II

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 13:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   UN Käerjéng 97

      


CADETTES I

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Sporting Mertzig

    


SENIORS I

12. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 16:00 Auer zu Méchela (Terrain in der Ae)

CS Bourscheid  -  SC ELL

        


SENIORS RESERVES

12. Championnatsmatch

Freides, de 27. November 2020 um 20:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster  -  SC ELL

                               


DAMES I

12. Championnatsmatch

Samschdes, den 28. November 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Jeunesse Junglinster

             

De Ball vum Match as gesponsort vum Martin Faber!


DAMES II

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 28. November 2020 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL    -    Fc Atert Bissen

        


JEUNES FILLES I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. November 2020 um 11:00 Auer zu Betebuerg (Terrain 2, synth.)

SC Bettembourg  -  SC ELL

        


CADETTES II

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. November 2020 um 14:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn  -  SC ELL

             


SENIORS I

13. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  GB Harlange-Tarchamps

           

De Ball vum Match as gesponsort vum Jean-Claude Kemmer!


SENIORS RESERVES

13. Championnatsmatch

Freides, de 4. Dezember 2020 um 20:00 Auer zu Mäerzeg (Terrain 2, synth.)

Sporting Mertzig   -   SC ELL

              


DAMES I

13. Championnatsmatch

Samschdes, de 5. Dezember 2020 um 19:00 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

AS Wincrange   -   SC ELL

        


DAMES II

12. Championnatsmatch

Samschdes, de 5. Dezember 2020 um 19:00 Auer zu Bäerdref (Terrain Maartbësch)

Ent. USBC/Rosport II  -  SC ELL

                   


DAMES I

1/8-Finale - Coupe des Dames

Samschdes, den 12. Dezember 2020 um 19:00 Auer zu Wolz (Terrain 3 Weidingen, synth.)

 FC Wiltz 71     -     SC ELL

         


 

Octobre 2020
DLMaMeJVS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Voir le planning