Presse

Article Luxemburger Wort du 01/03/2019, Randonnée VTT + Marche Populaire

Article Luxemburger Wort du 10/11/2018, Andorra - Luxembourg

 

Article du 19.05.2010 de la Voix de Luxembourg

 

 Article du 12.05.2010 de la Voix de Luxembourg

 

 

Article du 11.05.2010 de la Voix de Luxembourg

 

Article du 10.05.2010 dans la Voix de Luxembourg

Article du 5.05.2010 dans la Voix de Luxembourg

 

Article du 28.04.2010 dans la Voix de Luxembourg

 

Article du 15.12.2009 dans la Voix de Luxembourg

 Article du 07.12.2009 dans la Voix de Luxembourg

 Article du 25.11.2009 dans la Voix de Luxembourg

Article du 18.11.2009 dans la Voix du Luxembourg

   

 

  Article du 28.10.2009 dans la Voix du Luxembourg

 

Article du 26.10.2009 dans la Voix du Luxembourg

Article du 21.10.2009 dans la Voix du Luxembourg

 

Article du 14.10.2009 dans la Voix du Luxembourg

 

 

Dernier match

Prochain match


DAMES II

3. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Mëttwochs, den 21. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu Bissen (ZAC Klengbousbierg, Terrain 2)

FC Atert Bissen   -   SC ELL

          


SENIORS RESERVES

8. Championnatsmatch

Freides, den 23. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu Bastenduerf (Terrain Millewiss)

FC 47 Bastendorf I  -  SC ELL

              


DAMES I

7. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. Oktober 2020 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Camille Polfer)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

                  


DAMES II

7. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. Oktober 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    Fc Wiltz 71

   


JEUNES FILLES I

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster  -  SC ELL

                      


JEUNES FILLES II

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL  -  Ent. Hosingen/Norden

      


CADETTES I

5. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 14:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster  -  SC ELL

                      


SENIORS I

8. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Orania Vianden

     

De Ball vum Match as gesponsort vum René Brosius!


VETERANS

Frëndschaftsmatch

Méindes, de 26. Oktober 2020 um 19:30 Auer zu Harel

GB Harlange/Tarchamps - SC ELL

                      


DAMES I

4. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Dënschdes, de 27. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu Zéisseng (Stade Boy Konen, Terrain 2 synth.)

Ent. Itzig/CeBra I  -  SC ELL

      


DAMES I

8. Championnatsmatch

Freides, den 30. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Swift Hesperange

           

De Ball vum Match as gesponsort vum Marco Boly!


SENIORS I

9. Championnatsmatch

Samschdes, den 31. Oktober 2020 um 18:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Fc Jeunesse Gilsdorf

          

De Ball vum Match as gesponsort vun der Famill Brimmeyer (Véronique + Mike)!


SENIORS RESERVES

9. Championnatsmatch

Freides, de 6. November 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    AS Hosingen

    


DAMES I

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 7. November 2020 um 19:00 Auer zu Betebuerg (Stade Municipal, synth.)

SC Bettembourg   -   SC ELL

             


DAMES II

8. Championnatsmatch

Samschdes, de 7. November 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  CS Fola Esch II

    


JEUNES FILLES II

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 09:30 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Young Boys Diekirch

      


JEUNES FILLES I

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   FC Mamer 32

  


CADETTES II

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 13:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Ent. Wormeldange

      


CADETTES I

6. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   FC Mamer 32

  


SENIORS I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 16:00 Auer zu Pärel (Terrain Centre Culturel)

Les Ardoisiers Perlé  -  SC ELL

                   


SENIORS RESERVES

10. Championnatsmatch

Freides, den 13. November 2020 um 20:00 Auer zu Schieren (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Schieren  -  SC ELL

               


DAMES II

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 14. November 2020 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL    -    YB Diekirch II

     


DAMES I

10. Championnatsmatch

Samschdes, de 14. November 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    CS Fola Esch I

        

De Ball vum Match as gesponsort vun Anonyme!


JEUNES FILLES I

8. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 11:00 Auer an der Stad (Terrain synth. Hollerich)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

              


JEUNES FILLES II

8. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   AS Wincrange

  


CADETTES I

7. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 14:00 Auer an der Stad (Terrain synth. Hollerich)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

               


CADETTES II

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 14:00 Auer zu Betebuerg (Stade Municipal, synth.)

SC Bettembourg  -  SC ELL               0  -  3     FORFAIT

         


SENIORS I

11. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   US Folschette

      

De Ball vum Match as gesponsort vum Sören Hansen!


VETERANS

Frëndschaftsmatch

Méindes, den 16. November 2020 um 19:30 Auer zu ELL

   SC ELL  -  FC Sporting Mertzig

         


SENIORS RESERVES

11. Championnatsmatch

Freides, den 20. November 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     FC Wiltz 71 I

     


DAMES I

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 21. November 2020 um 19:00 Auer zu Dikrech (Parc des Sports, synth.)

YB Diekirch I   -   SC ELL

      


DAMES II

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 21. November 2020 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Josy Barthel II, synth.)

Red Star Merl-Belair  -  SC ELL

                


JEUNES FILLES I

9. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Progrès Niederkorn

     


JEUNES FILLES II

9. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 11:00 Auer zu Housen (Terrain 2, synth.)

Ent. Hosingen/Norden  -  SC ELL

                


CADETTES II

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 13:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   UN Käerjéng 97

      


CADETTES I

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Sporting Mertzig

    


SENIORS I

12. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 16:00 Auer zu Méchela (Terrain in der Ae)

CS Bourscheid  -  SC ELL

        


SENIORS RESERVES

12. Championnatsmatch

Freides, de 27. November 2020 um 20:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster  -  SC ELL

                               


DAMES I

12. Championnatsmatch

Samschdes, den 28. November 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Jeunesse Junglinster

             

De Ball vum Match as gesponsort vum Martin Faber!


DAMES II

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 28. November 2020 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL    -    Fc Atert Bissen

        


JEUNES FILLES I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. November 2020 um 11:00 Auer zu Betebuerg (Terrain 2, synth.)

SC Bettembourg  -  SC ELL

        


CADETTES II

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. November 2020 um 14:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn  -  SC ELL

             


SENIORS I

13. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  GB Harlange-Tarchamps

           

De Ball vum Match as gesponsort vum Jean-Claude Kemmer!


SENIORS RESERVES

13. Championnatsmatch

Freides, de 4. Dezember 2020 um 20:00 Auer zu Mäerzeg (Terrain 2, synth.)

Sporting Mertzig   -   SC ELL

              


DAMES I

13. Championnatsmatch

Samschdes, de 5. Dezember 2020 um 19:00 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

AS Wincrange   -   SC ELL

        


DAMES II

12. Championnatsmatch

Samschdes, de 5. Dezember 2020 um 19:00 Auer zu Bäerdref (Terrain Maartbësch)

Ent. USBC/Rosport II  -  SC ELL

                   


DAMES I

1/8-Finale - Coupe des Dames

Samschdes, den 12. Dezember 2020 um 19:00 Auer zu Wolz (Terrain 3 Weidingen, synth.)

 FC Wiltz 71     -     SC ELL

         


 

Octobre 2020
DLMaMeJVS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Voir le planning