Presse

Article Luxemburger Wort du 01/03/2019, Randonnée VTT + Marche Populaire

Article Luxemburger Wort du 10/11/2018, Andorra - Luxembourg

 

Article du 19.05.2010 de la Voix de Luxembourg

 

 Article du 12.05.2010 de la Voix de Luxembourg

 

 

Article du 11.05.2010 de la Voix de Luxembourg

 

Article du 10.05.2010 dans la Voix de Luxembourg

Article du 5.05.2010 dans la Voix de Luxembourg

 

Article du 28.04.2010 dans la Voix de Luxembourg

 

Article du 15.12.2009 dans la Voix de Luxembourg

 Article du 07.12.2009 dans la Voix de Luxembourg

 Article du 25.11.2009 dans la Voix de Luxembourg

Article du 18.11.2009 dans la Voix du Luxembourg

   

 

  Article du 28.10.2009 dans la Voix du Luxembourg

 

Article du 26.10.2009 dans la Voix du Luxembourg

Article du 21.10.2009 dans la Voix du Luxembourg

 

Article du 14.10.2009 dans la Voix du Luxembourg

 

 

Dernier match

Prochain match


SENIORS RESERVES

6. Championnatsmatch

Freides, den 18. Oktober 2019 um 20:00 Auer zu Schieren (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Schieren     -     SC ELL

                     


DAMES I

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 19. Oktober 2019 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Camille Polfer)

RFCU Luxembourg   -   SC ELL I

                      


DAMES II

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 19. Oktober 2019 um 19:00 Auer am Paffendall (Stade Gaston Diderich)

Red Black Egalité 07  -  SC ELL II

              


DAMES III

6. Championnatsmatch

Samschdes, den 19. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL III     -     Fola Esch II

           


JEUNES FILLES

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. Oktober 2019 um 11:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn   -   SC ELL

                 


CADETTES

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. Oktober 2019 um 14:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   Ent. Uelzechtdall

           


SENIORS I

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. Oktober 2019 um 16:00 Auer zu Useldéng (Terrain Route de Boevange)

Jeunesse Useldange    -    SC ELL

                      


SENIORS RESERVES

7. Championnatsmatch

Freides, de 25. Oktober 2019 um 20:00 Auer zu ELL

     SC ELL     -     Fc 47 Bastendorf I

              


DAMES II

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. Oktober 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II    -    Union Mertert/Wass.

      


DAMES I

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL I     -     CS Fola Esch I

       

De Ball vum Match as gesponsort vun Immo Home Project (I.H.P.)!


DAMES III

7. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, synth.)

YB Diekirch II   -   SC ELL III

          


JEUNES FILLES

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. Oktober 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   As Wincrange

     


CADETTES

4. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. Oktober 2019 um 14:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   RFCU Luxembourg

       


SENIORS I

9. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. Oktober 2019 um 16:00 Auer zu ELL

    SC ELL     -     Les Ardoisiers Perlé

               

De Ball vum Match as gesponsort vum Jean-Michel WAHL!


DAMES III

8. Championnatsmatch

Mëttwochs, den 30. Oktober 2019 um 20:00 Auer zu ELL

  SC ELL III   -   Sporting Mertzig

            


DAMES I

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 2. November 2019 um 19:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, synth.)

Young Boys Diekirch I  -  SC ELL I

              


DAMES II

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 2. November 2019 um 19:00 Auer zu Bartréng (Stade André Wolff, synth.)

Sporting Bertrange  -  SC ELL II

                 


DAMES III

9. Championnatsmatch

Samschdes, den 2. November 2019 um 19:00 Auer zu Baerdrëf (Terrain Maartbësch)

Entente USBC II  -  SC ELL III

             


JEUNES FILLES

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 3. November 2019 um 11:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, synth.)

Alisontia Steinsel   -   SC ELL                 0   -   3    FORFAIT

                   


SENIORS I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 3. November 2019 um 16:00 Auer zu Reisduerf (Terrain an der Ee)

US Reisdorf     -     SC ELL

              


SENIORS RESERVES

8. Championnatsmatch

Dënschdes, de 5. November 2019 um 20:00 Auer zu Lëntgen (Terrian 2, synth.)

Minerva Lintgen     -     SC ELL

             


DAMES III

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 9. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

  SC ELL III   -   UN Käerjéng 97

             


DAMES II

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 9. November 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II      -      Entente Aspelt

              


DAMES I

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 9. November 2019 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL I    -     Ent. Rosport I

         

De Ball vum Match as gesponsort vum Nicolas GILSON!


JEUNES FILLES

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 10. November 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   RFCU Luxembourg

           


CADETTES

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 10. November 2019 um 14:00 Auer zu Betebuerg (t. synth.)

SC Bettembourg   -   SC ELL

             


SENIORS I

1/32-Finale - Coupe FLF

Sonndes, den 10. November 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -   Kiischpelt Wilwerwiltz

             


SENIORS I

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 18:00 Auer zu Colmer-Bierg (Stade Grand-Duc Henri)

AS Colmar-Berg     -     SC ELL

                


SENIORS RESERVES

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 18:00 Auer am Bambësch (Stade Mathias Mamer)

Muhlenbach Blue Boys   -   SC ELL

                           


DAMES I

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

AS Wincrange     -     SC ELL I

             


DAMES II

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Veianen (Terrain 2)

Orania Vianden   -   SC ELL II

            


DAMES III

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, synth.)

Entente Uelzechtdall  -  SC ELL III

                      


SENIORS RESERVES

10. Championnatsmatch

Freides, den 22. November 2019 um 20:00 Auer zu ELL

    SC ELL    -    Blo-Waiss Medernach I

                


DAMES III

12. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

  SC ELL III   -   Ent. Hosingen/Norden

              


DAMES II

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II   -   Fc Pratz./Redingen

             


DAMES I

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL I     -     Fc Mamer 32

       

De Ball vum Match as gesponsort vum Alice KIEFFER-KREMER!


JEUNES FILLES

9. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   Progrès Niederkorn

           


CADETTES

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     Fc Mamer 32

      


SENIORS I

12. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -      Fc Jeunesse Biwer

               

De Ball vum Match as gesponsort vun der Brasserie Péitche Lauer!


DAMES I

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Mënsbech (synth.)

Ent. Wormeldange   -   SC ELL I

               


DAMES II

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Izeg (Terrain 2, synth.)

Ent. CeBra/Itzig II   -   SC ELL II

               


DAMES III

13. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Péiténg (Terrain Vieux Moulin Lamadelaine)

Union Titus Petange   -   SC ELL III

                        


JEUNES FILLES

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 1. Dezember 2019 um 11:45 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Ent. Gréngewald   -   SC ELL

                       


SENIORS I

13. Championnatsmatch

Sonndes, den 1. Dezember 2019 um 16:00 Auer zu Veianen (Stade am Komp)

Orania Vianden     -     SC ELL

                


SENIORS RESERVES

11. Championnatsmatch

Méindes, den 2. Dezember 2019 um 20:00 Auer zu Wolz (Terrain 3 Weidingen, synth.)

Fc Wiltz 71 I      -      SC ELL

           


 

Octobre 2019
DLMaMeJVS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Voir le planning