Galerie/Photos

Dernier match

Prochain match


DAMES II

3. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Mëttwochs, den 21. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu Bissen (ZAC Klengbousbierg, Terrain 2)

FC Atert Bissen   -   SC ELL

          


SENIORS RESERVES

8. Championnatsmatch

Freides, den 23. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu Bastenduerf (Terrain Millewiss)

FC 47 Bastendorf I  -  SC ELL

              


DAMES I

7. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. Oktober 2020 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Camille Polfer)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

                  


DAMES II

7. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. Oktober 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    Fc Wiltz 71

   


JEUNES FILLES I

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster  -  SC ELL

                      


JEUNES FILLES II

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL  -  Ent. Hosingen/Norden

      


CADETTES I

5. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 14:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster  -  SC ELL

                      


SENIORS I

8. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. Oktober 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Orania Vianden

     

De Ball vum Match as gesponsort vum René Brosius!


VETERANS

Frëndschaftsmatch

Méindes, de 26. Oktober 2020 um 19:30 Auer zu Harel

GB Harlange/Tarchamps - SC ELL

                      


DAMES I

4. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Dënschdes, de 27. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu Zéisseng (Stade Boy Konen, Terrain 2 synth.)

Ent. Itzig/CeBra I  -  SC ELL

      


DAMES I

8. Championnatsmatch

Freides, den 30. Oktober 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Swift Hesperange

           

De Ball vum Match as gesponsort vum Marco Boly!


SENIORS I

9. Championnatsmatch

Samschdes, den 31. Oktober 2020 um 18:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Fc Jeunesse Gilsdorf

          

De Ball vum Match as gesponsort vun der Famill Brimmeyer (Véronique + Mike)!


SENIORS RESERVES

9. Championnatsmatch

Freides, de 6. November 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    AS Hosingen

    


DAMES I

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 7. November 2020 um 19:00 Auer zu Betebuerg (Stade Municipal, synth.)

SC Bettembourg   -   SC ELL

             


DAMES II

8. Championnatsmatch

Samschdes, de 7. November 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  CS Fola Esch II

    


JEUNES FILLES II

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 09:30 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Young Boys Diekirch

      


JEUNES FILLES I

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   FC Mamer 32

  


CADETTES II

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 13:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Ent. Wormeldange

      


CADETTES I

6. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   FC Mamer 32

  


SENIORS I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 8. November 2020 um 16:00 Auer zu Pärel (Terrain Centre Culturel)

Les Ardoisiers Perlé  -  SC ELL

                   


SENIORS RESERVES

10. Championnatsmatch

Freides, den 13. November 2020 um 20:00 Auer zu Schieren (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Schieren  -  SC ELL

               


DAMES II

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 14. November 2020 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL    -    YB Diekirch II

     


DAMES I

10. Championnatsmatch

Samschdes, de 14. November 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    CS Fola Esch I

        

De Ball vum Match as gesponsort vun Anonyme!


JEUNES FILLES I

8. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 11:00 Auer an der Stad (Terrain synth. Hollerich)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

              


JEUNES FILLES II

8. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   AS Wincrange

  


CADETTES I

7. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 14:00 Auer an der Stad (Terrain synth. Hollerich)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

               


CADETTES II

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 14:00 Auer zu Betebuerg (Stade Municipal, synth.)

SC Bettembourg  -  SC ELL               0  -  3     FORFAIT

         


SENIORS I

11. Championnatsmatch

Sonndes, de 15. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   US Folschette

      

De Ball vum Match as gesponsort vum Sören Hansen!


VETERANS

Frëndschaftsmatch

Méindes, den 16. November 2020 um 19:30 Auer zu ELL

   SC ELL  -  FC Sporting Mertzig

         


SENIORS RESERVES

11. Championnatsmatch

Freides, den 20. November 2020 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     FC Wiltz 71 I

     


DAMES I

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 21. November 2020 um 19:00 Auer zu Dikrech (Parc des Sports, synth.)

YB Diekirch I   -   SC ELL

      


DAMES II

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 21. November 2020 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Josy Barthel II, synth.)

Red Star Merl-Belair  -  SC ELL

                


JEUNES FILLES I

9. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Progrès Niederkorn

     


JEUNES FILLES II

9. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 11:00 Auer zu Housen (Terrain 2, synth.)

Ent. Hosingen/Norden  -  SC ELL

                


CADETTES II

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 13:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   UN Käerjéng 97

      


CADETTES I

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Sporting Mertzig

    


SENIORS I

12. Championnatsmatch

Sonndes, den 22. November 2020 um 16:00 Auer zu Méchela (Terrain in der Ae)

CS Bourscheid  -  SC ELL

        


SENIORS RESERVES

12. Championnatsmatch

Freides, de 27. November 2020 um 20:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Junglinster  -  SC ELL

                               


DAMES I

12. Championnatsmatch

Samschdes, den 28. November 2020 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Jeunesse Junglinster

             

De Ball vum Match as gesponsort vum Martin Faber!


DAMES II

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 28. November 2020 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL    -    Fc Atert Bissen

        


JEUNES FILLES I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. November 2020 um 11:00 Auer zu Betebuerg (Terrain 2, synth.)

SC Bettembourg  -  SC ELL

        


CADETTES II

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. November 2020 um 14:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn  -  SC ELL

             


SENIORS I

13. Championnatsmatch

Sonndes, den 29. November 2020 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  GB Harlange-Tarchamps

           

De Ball vum Match as gesponsort vum Jean-Claude Kemmer!


SENIORS RESERVES

13. Championnatsmatch

Freides, de 4. Dezember 2020 um 20:00 Auer zu Mäerzeg (Terrain 2, synth.)

Sporting Mertzig   -   SC ELL

              


DAMES I

13. Championnatsmatch

Samschdes, de 5. Dezember 2020 um 19:00 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

AS Wincrange   -   SC ELL

        


DAMES II

12. Championnatsmatch

Samschdes, de 5. Dezember 2020 um 19:00 Auer zu Bäerdref (Terrain Maartbësch)

Ent. USBC/Rosport II  -  SC ELL

                   


DAMES I

1/8-Finale - Coupe des Dames

Samschdes, den 12. Dezember 2020 um 19:00 Auer zu Wolz (Terrain 3 Weidingen, synth.)

 FC Wiltz 71     -     SC ELL

         


 

Octobre 2020
DLMaMeJVS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Voir le planning