Pas de résultat.

Dernier match

Prochain match


Dames III

6. Championnatsmatch

Mëttwochs, de 17. Oktober 2018 um 19:30 Auer an der Fiels (t. synth. op Birkelt)

Rupensia Larochette II - SC ELL III

                     


Seniors Réserves

6. Championnatsmatch

Freides, den 19. Oktober 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Wiltz 71 I

    


Dames I

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Oktober 2018 um 19:00 Auer an der Fiels (Terrain op Birkelt, t. synth.)

Rupensia Larochette  -  SC ELL

            


Dames II

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu Gréiwels/Brattert (Terr. rue de Kuborn)

Ent. Pratz./Grevels   -   SC ELL II

                    


Dames III

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III - CS Fola Esch II

     


Jeunes Filles I

5. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 21. Oktober 2018 um 11:00 Auer zu Beetebuerg (Terrain 2, synth.)

SC Bettembourg   -   SC ELL I

             


Jeunes Filles II

5. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 21. Oktober 2018 um 11:00 Auer zu Wëntger (t. synth.)

As Wincrange   -   SC ELL II

          


Seniors I

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 21. Oktober 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Rupensia Larochette

          


Cadettes

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 21. Oktober 2018 um 16:00 Auer zu Beetebuerg (t. synth.)

SC Bettembourg  -  SC ELL

           


Dames II

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Oktober 2018 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL II  -   CS Fola Esch I

         


Dames I

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL  -  Entente Rosport

   


Dames III

8. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu Lamadelaine (terr. rue du vieux moulin)

Union Titus Petange  -  SC ELL III

                      


Jeunes Filles I

6. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 28. Oktober 2018 um 11:00 Auer zu Dikkrech (Parc des sports, t. synth.)

Young Boys Diekirch  -  SC ELL I

                   


Jeunes Filles II

6. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 28. Oktober 2018 um 11:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, t. synth.)

Alisontia Steinsel  -  SC ELL II

                 


Seniors Réserves

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. November 2018 um 18:30 Auer zu Gilsdrëf

Jeunesse Gilsdorf   -   SC ELL

                


Dames I

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. November 2018 um 19:00 Auer zu Zéisséng (Terrain 2, synth.)

Entente Itzig/CeBra  -  SC ELL

                


Dames II

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. November 2018 um 19:00 Auer zu Déifferdéng (Stade Municipal, t. synth.)

Ent. Differdange/Luna  -  SC ELL II

                        


Dames III

9. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III - Ent. Käerjéng/Rodange

               


Seniors I

9. Championnatsmatch

Sonndes, de 4. November 2018 um 16:00 Auer zu Dikkrech (Stade Municipal)

Young Boys Diekirch  -  SC ELL

                 


Cadettes

4. Championnatsmatch

Sonndes, de 4. November 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Entente Wormeldange

        


Seniors Réserves

8. Championnatsmatch

Freides, den 9. November 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc 47 Bastendorf II

         


Dames II

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 10. November 2018 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II  -  SC Bettembourg II

           


Dames I

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 10. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   SC Bettembourg

       


Dames III

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 10. November 2018 um 19:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bauscht, t. synth.)

Entente Uelzechtdall - SC ELL III

                      


Jeunes Filles II

7. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 11. November 2018 um 09:30 Auer zu ELL

 SC ELL II  -  Entente Gréngewald

              


Jeunes Filles I 

7. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 11. November 2018 um 11:00 Auer zu ELL

 SC ELL I  -  RFCU Luxembourg

         


Seniors I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 11. November 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL      -      US Feulen

    


Seniors Réserves

9. Championnatsmatch

Freides, de 16. November 2018 um 20:00 Auer zu Ëlwen

Fc Racing Troisvièrges  -  SC ELL

                  


Dames I

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. November 2018 um 19:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, t. synth.)

Progrès Niederkorn  -  SC ELL

          


Dames II

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. November 2018 um 19:00 Auer zu Jonglënster (Terr. 2, synth.)

Jeunesse Junglinster II  -  SC ELL II

                                 


Dames III

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III - Sporting Bertrange

       


Jeunes Filles I

8. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 18. November 2018 um 11:00 Auer zu Uewerkuer (Stade Jaminet)

Ent. Differdange/Luna - SC ELL I

                   


Jeunes Filles II

8. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 18. November 2018 um 11:00 Auer zu Housen (Terrain 2, synth.)

Ent. Hosingen/Norden  -  SC ELL II

                      


Seniors I

11. Championnatsmatch

Sonndes, den 18. November 2018 um 16:00 Auer zu Béiwen

US Boevange/Attert  -  SC ELL

                   


Cadettes

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 18. November 2018 um 16:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, synth.)

Entente Uelzechtdall  -  SC ELL

                       


Seniors Réserves

10. Championnatsmatch

Freides, den 23. November 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  As Colmar-Berg

     


Dames II

10. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. November 2018 um 16:30 Auer zu ELL

 SC ELL II  -  Swift Hesperange

      


Dames I

10. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Fc Schifflange 95

      


Dames III

12. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. November 2018 um 19:00 Auer zu Woltz (Terr. synth. Weidingen)

Fc Wiltz 71  -  SC ELL III

   


Jeunes Filles II

9. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, de 25. November 2018 um 09:30 Auer zu ELL

 SC ELL II   -   As Wincrange

       


Jeunes Filles I

9. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, de 25. November 2018 um 11:00 Auer zu ELL

  SC ELL I    -    SC Bettembourg

           


Seniors I

12. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. November 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Jeunesse Gilsdorf

           


Seniors Réserves

11. Championnatsmatch

Freides, den 30. November 2018 um 20:00 Auer zu Wëlwerwolz

Kiischpelt Wilwerwiltz  -  SC ELL

                     


Dames I

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Dezember 2018 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Camille Polfer)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

                  


Dames II

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Dezember 2018 um 19:00 Auer zu Bissen (t. synth. ZAC Klengbousbierg)

 Atert Bissen  -  SC ELL II

     


Dames III

13. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Dezember 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III  -  Ent. Hosingen/Norden

             


Jeunes Filles I

10. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 2. Dezember 2018 um 11:00 Auer zu Gréiwemaacher (Terrain 2, synth.)

Entente Wormeldange  -  SC ELL I

                      


Jeunes Filles II

10. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 2. Dezember 2018 um 11:00 Auer zu Rouspert (Terrain Ralingen, synth.)

Victoria Rosport  -  SC ELL II

             


Seniors I

13. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Dezember 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Les Ardoisiers Perlé

         


 

Octobre 2018
DLMaMeJVS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Voir le planning