Pas de résultat.

Dernier match

Prochain match


DAMES I

8. Championnatsmatch

Dënschdes, den 12. November 2019 um 20:00 Auer zu ELL

  SC ELL I    -     Ent. Rosport I

         

De Ball vum Match as gesponsort vum Nicolas GILSON!


SENIORS I

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 18:00 Auer zu Colmer-Bierg (Stade Grand-Duc Henri)

AS Colmar-Berg     -     SC ELL

                


SENIORS RESERVES

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 18:00 Auer am Bambësch (Stade Mathias Mamer)

Muhlenbach Blue Boys   -   SC ELL

                           


DAMES I

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

AS Wincrange     -     SC ELL I

             


DAMES II

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Veianen (Terrain 2)

Orania Vianden   -   SC ELL II

            


DAMES III

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, synth.)

Entente Uelzechtdall  -  SC ELL III

                      


SENIORS RESERVES

10. Championnatsmatch

Freides, den 22. November 2019 um 20:00 Auer zu ELL

    SC ELL    -    Blo-Waiss Medernach I

                


DAMES III

12. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

  SC ELL III   -   Ent. Hosingen/Norden

              


DAMES II

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II   -   Fc Pratz./Redingen

             


DAMES I

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL I     -     Fc Mamer 32

       

De Ball vum Match as gesponsort vum Alice KIEFFER-KREMER!


JEUNES FILLES

9. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   Progrès Niederkorn

           


CADETTES

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     Fc Mamer 32

      


SENIORS I

12. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -      Fc Jeunesse Biwer

               

De Ball vum Match as gesponsort vun der Brasserie Péitche Lauer!


DAMES I

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Mënsbech (synth.)

Ent. Wormeldange   -   SC ELL I

               


DAMES II

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Izeg (Terrain 2, synth.)

Ent. CeBra/Itzig II   -   SC ELL II

               


DAMES III

13. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Péiténg (Terrain Vieux Moulin Lamadelaine)

Union Titus Petange   -   SC ELL III

                        


JEUNES FILLES

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 1. Dezember 2019 um 11:45 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Ent. Gréngewald   -   SC ELL

                       


SENIORS I

13. Championnatsmatch

Sonndes, den 1. Dezember 2019 um 16:00 Auer zu Veianen (Stade am Komp)

Orania Vianden     -     SC ELL

                


SENIORS RESERVES

11. Championnatsmatch

Méindes, den 2. Dezember 2019 um 20:00 Auer zu Wolz (Terrain 3 Weidingen, synth.)

Fc Wiltz 71 I      -      SC ELL

           


DAMES I

1/8-Finale Coupe des Dames

Samschdes, de 7. Dezember 2019 um 19:00 Auer zu Déifferdéng (Stade Municipal, Terrain 2 synth.)

Ent. Differdange/Luna   -   SC ELL

                       

Novembre 2019
DLMaMeJVS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Voir le planning