Pas de résultat.

Dernier match

Prochain match


Dames III

16. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Dënschdes, de 26. März 2019 um 20:00 Auer zu ELL

SC ELL III  -  Red Star Merl-Belair

           


Dames I

14. Championnatsmatch - Nohuelmatch

Mëttwochs, de 27. März 2019 um 20:00 Auer zu ELL

  SC ELL    -    AS Wincrange

      


Seniors Réserves

15. Championnatsmatch

Freides, den 29. März 2019 um 20:00 Auer zu ELL

 SC ELL  -  Fc Jeunesse Useldange

            


Dames I

16. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. März 2019 um 19:00 Auer zu Ralingen (t. synth.)

 Entente Rosport   -   SC ELL

              


Dames II

16. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. März 2019 um 19:00 Auer zu Esch (terr. synth. Lallange)

CS Fola Esch I  -  SC ELL II

         


Jeunes Filles II

3. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, den 31. März 2019 um 09:30 Auer zu ELL

   SC ELL   -   As Wincrange

     


Jeunes Filles I

4. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, den 31. März 2019 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Young Boys Diekirch

       


Seniors I

18. Championnatsmatch

Sonndes, den 31. März 2019 um 18:30 Auer zu Rammerech 

US Rambrouch  -  SC ELL

          


Dames III

18. Championnatsmatch

Dënschdes, den 2. Abrëll 2019 um 20:00 Auer zu ELL

SC ELL III - AS Rup. Lus. Larochette II

         


Dames II

17. Championnatsmatch

Samschdes, de 6. Abrëll 2019 um 16:30 Auer zu ELL

 SC ELL II  -  Ent. Differdange/Luna

            


Dames I

17. Championnatsmatch

Samschdes, de 6. Abrëll 2019 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Ent. Itzig/CeBra I

       


Dames III

19. Championnatsmatch

Samschdes, de 6. Abrëll 2019 um 19:00 Auer zu Esch (Terrain synth. Lallange)

CS Fola Esch II  -  SC ELL III

            


Cadettes

6. Championnatsmatch

Sonndes, den 7. Abrëll um 13:30 Auer zu Mënsbech (t. synth.)

Entente Wormeldange  -  SC ELL

                      


Jeunes Filles I

5. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, de 7. Abrëll 2019 um 11:00 Auer zu Beetebuerg (Terrain 2, synth.)

SC Bettembourg  -  SC ELL

           


Jeunes Filles II

4. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, de 7. Abrëll 2019 um 11:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Ent. Gréngewald  -  SC ELL

                    


Seniors I

19. Championnatsmatch

Sonndes, de 7. Abrëll 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Fc Pratzerthal-Redange

            


Seniors Réserves

16. Championnatsmatch

Méindes, den 8. Abrëll 2019 um 20:00 Auer zu Wolz (Terrain 3, synth. Weidingen)

Fc Wiltz 71 I   -   SC ELL

       


Seniors Réserves

17. Championnatsmatch

Freides, den 12. Abrëll 2019 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Jeunesse Gilsdorf

       


Dames III

20. Championnatsmatch

Samschdes, den 13. Abrëll 2019 um 19:00 Auer zu ELL

 SC ELL III  -  Union Titus Petange

            


Seniors I

20. Championnatsmatch

Sonndes, de 14. Abrëll 2019 um 16:00 Auer an der Fiels (Terrain op Birkelt, synth.)

AS Rup. Lus. Larochette  -  SC ELL

                        


Seniors Réserves

18. Championnatsmatch

Freides, den 19. Abrëll 2019 um 20:00 zu Bastenduerf (Heiligen Wiese, synth.)

Fc Bastendorf 47 II  -  SC ELL

                


Seniors I

21. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Abrëll 2019 um 18:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Young Boys Diekirch

        


Dames I

1/4-Finale Coupe des Dames

Samschdes, den 20. Abrëll 2019 um 19:00 Auer zu Mënsbech (t. synth.)

Entente Wormeldange  -  SC ELL

                     


Dames III

21. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Abrëll 2019 um 19:00 Auer zu Käerjéng (Terrain Jos Bloes, synth.) oder Mëttwochs de 24. Abrëll 2019 um 19:30 zu Käerjéng

Ent. Käerjéng/Rodange  -  SC ELL III

                                


Seniors Réserves

19. Championnatsmatch

Freides, de 26. Abrëll 2019 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Fc Racing Troisvièrges

          


Dames II

18. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Abrëll 2019 um 16:30 Auer zu Beetebuerg (Stade municipal, synth.)

SC Bettembourg II  -  SC ELL II

                 


Dames I

18. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Abrëll 2019 um 19:00 Auer zu Beetebuerg (Stade municipal, synth.)

SC Bettembourg  -  SC ELL 

           


Dames III

22. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Abrëll 2019 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III  -  Entente Uelzechtdall

            


Cadettes

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 28. Abrëll 2019 um 09:30 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Entente Uelzechtdall

          


Jeunes Filles I

6. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, den 28. Abrëll 2019 um 11:00 an der Stad (Terrain synth. Hollerich)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

                 


Jeunes Filles II

5. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, den 28. Abrëll 2019 um 11:00 Auer zu Ralingen (t. synth.)

Victoria Rosport  -  SC ELL

           


Seniors I

22. Championnatsmatch

Sonndes, den 28. Abrëll 2019 um 16:00 Auer zu Feelen (Terrain in Bertzent, synth.)

       US Feulen        -        SC ELL

       


Seniors Réserves

20. Championnatsmatch

Freides, den 3. Mee 2019 um 20:00 Auer zu Colmer (Terrain 2)

AS Colmar-Berg  -  SC ELL

          


Dames II

19. Championnatsmatch

Samschdes, de 4. Mee 2019 um 16:30 Auer zu ELL

 SC ELL II  -  Jeunesse Junglinster II

                


Dames I

19. Championnatsmatch

Samschdes, de 4. Mee 2019 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Progrès Niederkorn

       


Dames III

23. Championnatsmatch

Samschdes, de 4. Mee 2019 um ... Auer zu ELL

SC ELL III  -  Sporting Bertrange

          


Cadettes

8. Championnatsmatch

Sonndes, de 5. Mee 2019 um 09:30 Auer zu Housen (Terrain 2)

Ent. Hosingen/Norden  -  SC ELL

                     


Jeunes Filles II

6. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, de 5. Mee 2019 um 09:30 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Ent. Hosingen/FF Norden

           


Jeunes Filles I

7. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, de 5. Mee 2019 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Alisontia Steinsel

       


Seniors I

23. Championnatsmatch

Sonndes, de 5. Mee 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  US Boevange/Attert

         


Seniors I

24. Championnatsmatch

Mëttwochs, den 8. Mee 2019 um 20:00 Auer zu Gilsdrëf (Stade um Krottepull)

Jeunesse Gilsdorf  -  SC ELL

             


Dames I

20. Championnatsmatch

Samschdes, den 11. Mee 2019 um 19:00 Auer zu Schëffléng (Terrain rue du Parc, synth.)

Fc Schifflange 95  -  SC ELL       FORFAIT 0 - 3

            


Dames II

20. Championnatsmatch

Samschdes, den 11. Mee 2019 um 19:00 Auer zu Hesper (Terrain Robert Thill)

Swift Hesperange  -  SC ELL II

                  


Dames III

24. Championnatsmatch

Samschdes, den 11. Mee 2019 um 19:00 zu ELL

SC ELL III   -   Fc Wiltz 71

      


Jeunes Filles I

8. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, den 12. Mee 2019 um 11:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, synth.)

Young Boys Diekirch  -  SC ELL

                 


Jeunes Filles II

7. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, den 12. Mee 2019 um 11:00 Auer zu Wëntger (t. synth.)

As Wincrange   -   SC ELL

         


Seniors I

25. Championnatsmatch

Sonndes, den 12. Mee 2019 um 16:00 Auer zu Pärel (Terrain Centre Culturel)

Les Ardoisiers Perlé  -  SC ELL

                 


Seniors Réserves

21. Championnatsmatch

Freides, de 17. Mee 2019 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Kiischpelt Wilwerwiltz

           


Dames II

21. Championnatsmatch

Samschdes, den 18. Mee 2019 um 16:30 Auer zu ELL

 SC ELL II  -  Fc Atert Bissen

        


Dames I

21. Championnatsmatch

Samschdes, den 18. Mee 2019 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Camille Polfer)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

                 


Dames III

25. Championnatsmatch

Samschdes, den 18. Mee 2019 um 19:00 Auer zu Housen (Terrain 2)

Ent. Hosingen/Norden  -  SC ELL III

                       


Jeunes Filles II

8. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, den 19. Mee 2019 um 09:30 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Ent. Gréngewald

         


Jeunes Filles I

9. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, den 19. Mee 2019 um 11:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  SC Bettembourg

      


Seniors I

26. Championnatsmatch

Sonndes, den 19. Mee 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  GB Harlange/Tarchamps

            


Seniors Réserves

22. Championnatsmatch

Freides, de 24. Mee 2019 um 20:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, synth.)

Young Boys Diekirch  -  SC ELL

                


Dames I

22. Championnatsmatch

Samschdes, de 25. Mee 2019 um 19:00 Auer zu Wuermer (Am Ga, synth.)

Entente Wormeldange  -  SC ELL

                    


Dames II

22. Championnatsmatch

Samschdes, de 25. Mee 2019 um 19:00 Auer zu Bous (Terrain Jos Durbach, synth.)

Entente Aspelt  -  SC ELL II

          


Dames III

26. Championnatsmatch

Samschdes, de 25. Mee 2019 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III  -  Red Black Egalité 07

            


Jeunes Filles I

10. Championnatsmatch 2. Tour

Sonndes, de 26. Mee 2019 um 11:00 Auer zu Mamer (Terrain 2, synth.)

Fc Mamer 32   -   SC ELL

      


Mars 2019
DLMaMeJVS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Voir le planning