Accueil

Mir begréissen iech alleguer um offiziellen Internetsite vum SC ELL

Sporting Club ELL

Hei am Accueil fann dir eis Manifestatiounen sou wéi och eis Sponsoren vun de Bäll fir déi verschidden Matcher!

Besicht eis och op eiser offizieller Facebook-Sait SC ELL:

https://www.facebook.com/scell.1971/



 

Manifestatiounen vum SC ELL


ELLoween Bal

31. Oktober 2018


 

Moulenowend

16. November 2018



 

 

Sponsors Ballons Saison 2018/2019

SENIORS

                 


Championnatsmatch vum 2. September 2018

SC ELL – FC AS Hosingen

 

 Ballon offert par :     HANSEN Sören


Championnatsmatch vum 19. September 2018

 SC ELL – AS Wincrange

 

 Ballon offert par :     GODELET Camille


Championnatsmatch vum 7. Oktober 2018

 SC ELL – US Rambrouch

   Ballon offert par :     WAHL Jean-Michel


Championnatsmatch vum 21. Oktober 2018

 SC ELL – AS Rupensia Lusitanos Larochette

 

Ballon offert par :     Muller & Wegener S.à.r.l


Championnatsmatch vum 11. November 2018

 SC ELL – US Feulen

 

 Ballon offert par :     I.H.P.


Championnatsmatch vum 25. November 2018

 SC ELL – Fc Jeunesse Gilsdorf

 

 Ballon offert par :     KEMMER Jean-Claude


Championnatsmatch vum 2. Dezember 2018

 SC ELL – Fc Les Ardoisiers Perlé

 

 Ballon offert par :     BOLY Marco


Championnatsmatch vum 10. März 2019

 SC ELL – Orania Vianden

 

Ballon offert par :     InterToitures


Championnatsmatch vum 24. März 2019

 SC ELL – Excelsior Grevels

Ballon offert par :     ORIGER Raoul


Championnatsmatch vum 7. Abrëll 2019

 SC ELL – Fc Pratzerthal/Redange

 

Ballon offert par :     BACK Alain


Championnatsmatch vum 20. Abrëll 2019

 SC ELL – Young Boys Diekirch

 

Ballon offert par :     GODELET Félix


Championnatsmatch vum 5. Mee 2019

 SC ELL – US Boevange/Attert

 

Ballon offert par :     CM Attert


Championnatsmatch vum 19. Mee 2019

 SC ELL – Green Boys 77 Harlange/Tarchamps

 

Ballon offert par :     WILWERDING Paul


 

Sponsors Ballons Saison 2018/2019

DAMES

                


Championnatsmatch vum 15. September 2018

SC ELL - Entente Wormeldange/Munsbach/CSG

Ballon offert par :     REISER Jo


Championnatsmatch vum 29. September 2018

SC ELL - Fc Mamer 32

Ballon offert par :     EVEN Albert


Championnatsmatch vum 27. Oktober 2018

SC ELL - Entente Rosport/USBC/Christnach

Ballon offert par :     HENKEL Albert


Championnatsmatch vum 10. November 2018

SC ELL - Sporting Club Bettembourg

Ballon offert par :     LEYDER Jeanny


Championnatsmatch vum 24. November 2018

SC ELL - Fc Schifflange 95

Ballon offert par :     BOLY Marco


Championnatsmatch vum 2. März 2019

SC ELL - Fc Jeunessse Junglinster

Ballon offert par :     KIEFFER-KREMER Alice


Championnatsmatch vum 16. März 2019

SC ELL - AS Wincrange

Ballon offert par :     Famille BRIMMEYER


Championnatsmatch vum 23. März 2019

SC ELL - AS Rupensia Lusitanos Larochette

Ballon offert par :     RODER Robert


Championnatsmatch vum 6. Abrëll 2019

SC ELL - Entente Itzig/CeBra

Ballon offert par :     GILSON Nicolas


Championnatsmatch vum 4. Mee 2019

SC ELL - Fc Progrès Niederkorn

Ballon offert par :     ANONYME


Championnatsmatch vum 18. Mee 2019

SC ELL - Racing FC Union Luxembourg

Ballon offert par :     MAY Pol


Dernier match

Prochain match


Dames III

4. Championnatsmatch

Donneschdes, de 27. September 2018 um 19:30 Auer an der Stad (Stade Josy Barthel II, synth.)

Red Star Merl-Belair - SC ELL III

          


Seniors Réserves

3. Championnatsmatch

Freides, den 28. September 2018 um 20:00 Auer zu Veianen

Orania Vianden   -   SC ELL

           


Dames II

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 29. September 2018 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL II -  Entente CeBra/Itzig II

           


Dames I

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 29. September 2018 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     Fc Mamer 32

      

De Ball vum Match as gesponsort vum EVEN Albert!


Jeunes Filles II

2. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 30. September 2018 um 09:30 Auer zu ELL

 SC ELL II  -  Alisontia Steinsel

           


Jeunes Filles I

2. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 30. September 2018 um 11:00 Auer zu ELL

  SC ELL I  -  Young Boys Diekirch

        


Seniors I

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 30. September 2018 um 16:00 Auer zu Gréiwels (Terr. Rue de Kuborn)

Fc Excelsior Grevels  -  SC ELL

                  


Seniors Réserves

4. Championnatsmatch

Freides, de 5. Oktober 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   AS Wincrange I

      


Dames II

4. Championnatsmatch

Samschdes, de 6. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, t. synth.)

Young Boys Diekirch I  - SC ELL II

                      


Dames III

5. Championnatsmatch

Samschdes, de 6. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu ELL

 SC ELL III  -  US Rumelange

        


Jeunes Filles I

3. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, de 7. Oktober 2018 um 11:00 an der Stad (Terrain synth. Hollerich)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL I

                   


Jeunes Filles II

3. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, de 7. Oktober 2018 um 11:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Entente Gréngewald  -  SC ELL II

                             


Seniors I

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 7. Oktober 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    US Rambrouch

         


Dames I

4. Championnatsmatch

Mëttwochs, den 10. Oktober 2018 um 19:30 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

AS Wincrange   -   SC ELL

        


Seniors Réserves

5. Championnatsmatch

Freides, den 12. Oktober 2018 um 20:00 Auer zu Useldéng

Jeunesse Useldange   -   SC ELL

                    


Dames I

Tour préliminaire Coupe des Dames

Samschdes, den 13. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu Housen

   SC ELL  -  Entente Hosingen/Norden

           


Jeunes Filles II

4. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, de 14. Oktober 2018 um 09:30 Auer zu ELL

 SC ELL II  -  Ent. Hosingen/Norden

              


Jeunes Filles I

4. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, de 14. Oktober 2018 um 11:00 Auer zu ELL

  SC ELL I  -  Ent. Differdange/Luna

           


Seniors I

7. Championnatsmatch

Sonndes, de 14. Oktober 2018 um 16:00 Auer zu Réiden (Terr. An der Seitert)

Fc Préizerdall/Réiden  -  SC ELL

                      


Dames III

6. Championnatsmatch

Mëttwochs, de 17. Oktober 2018 um 19:30 Auer an der Fiels (t. synth. op Birkelt)

Rupensia Larochette II - SC ELL III

                      


Seniors Réserves

6. Championnatsmatch

Freides, den 19. Oktober 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Wiltz 71 I

    


Dames I

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Oktober 2018 um 19:00 Auer an der Fiels (Terrain op Birkelt, t. synth.)

Rupensia Larochette  -  SC ELL

            


Dames II

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu Gréiwels/Brattert (Terr. rue de Kuborn)

Ent. Pratz./Grevels   -   SC ELL II

                    


Dames III

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III - CS Fola Esch II

     


Jeunes Filles I

5. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 21. Oktober 2018 um 11:00 Auer zu Beetebuerg (Terrain 2, synth.)

SC Bettembourg   -   SC ELL I

             


Jeunes Filles II

5. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 21. Oktober 2018 um 11:00 Auer zu Wëntger (t. synth.)

As Wincrange   -   SC ELL II

          


Seniors I

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 21. Oktober 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Rupensia Larochette

          


Dames II

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Oktober 2018 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL II  -   CS Fola Esch I

         


Dames I

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL  -  Entente Rosport

   


Dames III

8. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu Lamadelaine (terr. rue du vieux moulin)

Union Titus Petange  -  SC ELL III

                      


Jeunes Filles I

6. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 28. Oktober 2018 um 11:00 Auer zu Dikkrech (Parc des sports, t. synth.)

Young Boys Diekirch  -  SC ELL I

                   


Jeunes Filles II

6. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 28. Oktober 2018 um 11:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, t. synth.)

Alisontia Steinsel  -  SC ELL II

                 


Seniors Réserves

7. Championnatsmatch

Freides, den 2. November 2018 um 20:00 Auer zu Gilsdrëf

Jeunesse Gilsdorf   -   SC ELL

                


Dames I

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. November 2018 um 19:00 Auer zu Zéisséng (Terrain 2, synth.)

Entente Itzig/CeBra  -  SC ELL

                


Dames II

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. November 2018 um 19:00 Auer zu Déifferdéng (Stade Municipal, t. synth.)

Ent. Differdange/Luna  -  SC ELL II

                        


Dames III

9. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III - Ent. Käerjéng/Rodange

               


Seniors I

9. Championnatsmatch

Sonndes, de 4. November 2018 um 16:00 Auer zu Dikkrech (Stade Municipal)

Young Boys Diekirch  -  SC ELL

                 


Seniors Réserves

8. Championnatsmatch

Freides, den 9. November 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc 47 Bastendorf II

         


Dames II

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 10. November 2018 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II  -  SC Bettembourg II

           


Dames I

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 10. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   SC Bettembourg

       


Dames III

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 10. November 2018 um 19:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bauscht, t. synth.)

Entente Uelzechtdall - SC ELL III

                      


Jeunes Filles II

7. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 11. November 2018 um 09:30 Auer zu ELL

 SC ELL II  -  Entente Gréngewald

              


Jeunes Filles I 

7. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 11. November 2018 um 11:00 Auer zu ELL

 SC ELL I  -  RFCU Luxembourg

         


Seniors I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 11. November 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL      -      US Feulen

    


Seniors Réserves

9. Championnatsmatch

Freides, de 16. November 2018 um 20:00 Auer zu Ëlwen

Fc Racing Troisvièrges  -  SC ELL

                  


Dames I

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. November 2018 um 19:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, t. synth.)

Progrès Niederkorn  -  SC ELL

          


Dames II

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. November 2018 um 19:00 Auer zu Jonglënster (Terr. 2, synth.)

Jeunesse Junglinster II  -  SC ELL II

                                 


Dames III

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III - Sporting Bertrange

       


Jeunes Filles I

8. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 18. November 2018 um 11:00 Auer zu Uewerkuer (Stade Jaminet)

Ent. Differdange/Luna - SC ELL I

                   


Jeunes Filles II

8. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 18. November 2018 um 11:00 Auer zu Housen (Terrain 2, synth.)

Ent. Hosingen/Norden  -  SC ELL II

                      


Seniors I

11. Championnatsmatch

Sonndes, den 18. November 2018 um 16:00 Auer zu Béiwen

US Boevange/Attert  -  SC ELL

                   


Seniors Réserves

10. Championnatsmatch

Freides, den 23. November 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  As Colmar-Berg

     


Dames II

10. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. November 2018 um 16:30 Auer zu ELL

 SC ELL II  -  Swift Hesperange

      


Dames I

10. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Fc Schifflange 95

      


Dames III

12. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. November 2018 um 19:00 Auer zu Woltz (Terr. synth. Weidingen)

Fc Wiltz 71  -  SC ELL III

   


Jeunes Filles II

9. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, de 25. November 2018 um 09:30 Auer zu ELL

 SC ELL II   -   As Wincrange

       


Jeunes Filles I

9. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, de 25. November 2018 um 11:00 Auer zu ELL

  SC ELL I    -    SC Bettembourg

           


Seniors I

12. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. November 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Jeunesse Gilsdorf

           


Seniors Réserves

11. Championnatsmatch

Freides, den 30. November 2018 um 20:00 Auer zu Wëlwerwolz

Kiischpelt Wilwerwiltz  -  SC ELL

                     


Dames I

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Dezember 2018 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Camille Polfer)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

                  


Dames II

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Dezember 2018 um 19:00 Auer zu Bissen (t. synth. ZAC Klengbousbierg)

 Atert Bissen  -  SC ELL II

     


Dames III

13. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Dezember 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III  -  Ent. Hosingen/Norden

             


Jeunes Filles I

10. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 2. Dezember 2018 um 11:00 Auer zu Gréiwemaacher (Terrain 2, synth.)

Entente Wormeldange  -  SC ELL I

                      


Jeunes Filles II

10. Championnatsmatch 1. Tour

Sonndes, den 2. Dezember 2018 um 11:00 Auer zu Rouspert (Terrain Ralingen, synth.)

Victoria Rosport  -  SC ELL II

             


Seniors I

13. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Dezember 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Les Ardoisiers Perlé

         


 

Septembre 2018
DLMaMeJVS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Voir le planning