Accueil

Mir begréissen iech alleguer um offiziellen Internetsite vum SC ELL

Sporting Club ELL

Hei am Accueil fann dir eis Manifestatiounen sou wéi och eis Sponsoren vun de Bäll fir déi verschidden Matcher!

Besicht eis och op eiser offizieller Facebook-Sait SC ELL:

https://www.facebook.com/scell.1971/



 

Manifestatiounen vum SC ELL

 


 

ELLoween Bal

31. Oktober 2018

 


 

Moulenowend

16. November 2018



 

 

Sponsors Ballons Saison 2018/2019

SENIORS

                 


Championnatsmatch vum 2. September 2018

SC ELL – FC AS Hosingen

 

 Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 19. September 2018

 SC ELL – AS Wincrange

 

 Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 7. Oktober 2018

 SC ELL – US Rambrouch

   Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 21. Oktober 2018

 SC ELL – AS Rupensia Lusitanos Larochette

 

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 11. November 2018

 SC ELL – US Feulen

 

 Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 25. November 2018

 SC ELL – Fc Jeunesse Gilsdorf

 

 Ballon offert par : 


Championnatsmatch vum 2. Dezember 2018

 SC ELL – Fc Les Ardoisiers Perlé

 

 Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 10. März 2019

 SC ELL – Orania Vianden

 

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 24. März 2019

 SC ELL – Excelsior Grevels

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 7. Abrëll 2019

 SC ELL – Fc Pratzerthal/Redange

 

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 20. Abrëll 2019

 SC ELL – Young Boys Diekirch

 

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 5. Mee 2019

 SC ELL – US Boevange/Attert

 

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 19. Mee 2019

 SC ELL – Green Boys 77 Harlange/Tarchamps

 

Ballon offert par :


 

Sponsors Ballons Saison 2018/2019

DAMES

                


Championnatsmatch vum 15. September 2018

SC ELL - Entente Wormeldange/Munsbach/CSG

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 29. September 2018

SC ELL - Fc Mamer 32

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 27. Oktober 2018

SC ELL - Entente Rosport/USBC/Christnach

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 10. November 2018

SC ELL - Sporting Club Bettembourg

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 24. November 2018

SC ELL - Fc Schifflange 95

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 2. März 2019

SC ELL - Fc Jeunessse Junglinster

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 16. März 2019

SC ELL - AS Wincrange

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 23. März 2019

SC ELL - AS Rupensia Lusitanos Larochette

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 6. Abrëll 2019

SC ELL - Entente Itzig/CeBra

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 4. Mee 2019

SC ELL - Fc Progrès Niederkorn

Ballon offert par :


Championnatsmatch vum 18. Mee 2019

SC ELL - Racing FC Union Luxembourg

Ballon offert par :


Dernier match

Prochain match


Seniors I

1. Championnatsmatch

Sonndes, de 26. August 2018 um 16:00 Auer zu Harel (t. synth. "am Duerf")

GB Harel-Tarchamps  -  SC ELL

                  


Seniors I

Tour préliminaire - Coupe FLF

Mëttwochs, den 29. August 2018 um 19:30 Auer zu Bartréng (Stade André Wolff)

Fc Sporting Bertrange - SC ELL

                 


Seniors Réserves

1. Championnatsmatch

Freides, den 31. August 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Young Boys Diekirch

          


Seniors I

2. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. September 2018 um 16:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   FCAS Hosingen

       


Seniors I

1. Tour - Coupe de Luxembourg

Sonndes, den 9. September 2018 um 16:00 Auer zu ELL oder Wëlwerwolz

   SC ELL  -  Gew. Biwer/Wëlwerwolz

    


Seniors Réserves

2. Championnatsmatch

Freides, de 14. September 2018 um 20:00 Auer zu Waiswampech

FF Norden 02 I   -   SC ELL

         


Dames II

1. Championnatsmatch

Samschdes, de 15. September 2018 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL II  -    Entente Aspelt

          


Dames I

1. Championnatsmatch

Samschdes, de 15. September 2018 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Entente Wormeldange

        


Dames III

1. Championnatsmatch

Samschdes, de 15. September 2018 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Gaston Diederich, t. synth.)

Red Black Egalité 07  -  SC ELL III

                       


Seniors I

3. Championnatsmatch

Sonndes, de 16. September 2018 um 16:00 zu Veianen (Stade Am Komp)

Fc Orania Vianden  -  SC ELL

               


Dames III

2. Championnatsmatch

Dënschdes, den 18. September 2018 um 19:30 Auer zu ELL

SC ELL III - Young Boys Diekirch II

          


Seniors I

4. Championnatsmatch

Mëttwochs, den 19. September 2018 um 19:30 Auer zu ELL

   SC ELL     -     AS Wincrange

         


Dames I

2. Championnatsmatch

Samschdes, den 22. September 2018 um 19:00 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Fc Jeunesse Junglinster  -  SC ELL

                      


Dames II

2. Championnatsmatch

Samschdes, den 22. September 2018 um 19:00 Auer zu Veianen (Terrain 2)

Orania Vianden  -  SC ELL II

           


Dames III

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 22. September 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III - Union Mertert-Wasserb.

    


Seniors Réserves

3. Championnatsmatch

Freides, den 28. September 2018 um 20:00 Auer zu Veianen

Orania Vianden   -   SC ELL

           


Dames II

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 29. September 2018 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL II -  Entente CeBra/Itzig II

              


Dames I

3. Championnatsmatch

Samschdes, den 29. September 2018 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     Fc Mamer 32

      


Dames III

4. Championnatsmatch

Samschdes, den 29. September 2018 um 19:00 an der Stadt (Stade Josy Barthel II, synth.)

Red Star Merl-Belair - SC ELL III

                 


Seniors I

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 30. September 2018 um 16:00 Auer zu Gréiwels (Terr. Rue de Kuborn)

Fc Excelsior Grevels  -  SC ELL

                  


Seniors Réserves

4. Championnatsmatch

Freides, de 5. Oktober 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   AS Wincrange I

      


Dames I

4. Championnatsmatch

Samschdes, de 6. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

AS Wincrange  -  SC ELL

       


Dames II

4. Championnatsmatch

Samschdes, de 6. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, t. synth.)

Young Boys Diekirch I  - SC ELL II

                      


Dames III

5. Championnatsmatch

Samschdes, de 6. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu ELL

 SC ELL III  -  US Rumelange

        


Seniors I

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 7. Oktober 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -    US Rambrouch

         


Seniors Réserves

5. Championnatsmatch

Freides, den 12. Oktober 2018 um 20:00 Auer zu Useldéng

Jeunesse Useldange   -   SC ELL

                    


Seniors I

7. Championnatsmatch

Sonndes, de 14. Oktober 2018 um 16:00 Auer zu Réiden (Terr. An der Seitert)

Fc Préizerdall/Réiden  -  SC ELL

                      


Dames III

6. Championnatsmatch

Mëttwochs, de 17. Oktober 2018 um 19:30 Auer an der Fiels (t. synth. op Birkelt)

Rupensia Larochette II - SC ELL III

                      


Seniors Réserves

6. Championnatsmatch

Freides, den 19. Oktober 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Wiltz 71 I

    


Dames I

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Oktober 2018 um 19:00 Auer an der Fiels (Terrain op Birkelt, t. synth.)

Rupensia Larochette  -  SC ELL

            


Dames II

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu Gréiwels/Brattert (Terr. rue de Kuborn)

Ent. Pratz./Grevels   -   SC ELL II

                    


Dames III

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 20. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III - CS Fola Esch II

     


Seniors I

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 21. Oktober 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Rupensia Larochette

          


Dames II

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Oktober 2018 um 16:30 Auer zu ELL

   SC ELL II  -   CS Fola Esch I

         


Dames I

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL  -  Entente Rosport

   


Dames III

8. Championnatsmatch

Samschdes, de 27. Oktober 2018 um 19:00 Auer zu Lamadelaine (terr. rue du vieux moulin)

Union Titus Petange  -  SC ELL III

                      


Seniors Réserves

7. Championnatsmatch

Freides, den 2. November 2018 um 20:00 Auer zu Gilsdrëf

Jeunesse Gilsdorf   -   SC ELL

                


Dames I

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. November 2018 um 19:00 Auer zu Zéisséng (Terrain 2, synth.)

Entente Itzig/CeBra  -  SC ELL

                


Dames II

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. November 2018 um 19:00 Auer zu Déifferdéng (Stade Municipal, t. synth.)

Ent. Differdange/Luna  -  SC ELL II

                        


Dames III

9. Championnatsmatch

Samschdes, den 3. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III - Ent. Käerjéng/Rodange

               


Seniors I

9. Championnatsmatch

Sonndes, de 4. November 2018 um 16:00 Auer zu Dikkrech (Stade Municipal)

Young Boys Diekirch  -  SC ELL

                 


Seniors Réserves

8. Championnatsmatch

Freides, den 9. November 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc 47 Bastendorf II

         


Dames II

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 10. November 2018 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II  -  SC Bettembourg II

           


Dames I

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 10. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   SC Bettembourg

       


Dames III

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 10. November 2018 um 19:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bauscht, t. synth.)

Entente Uelzechtdall - SC ELL III

                      


Seniors I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 11. November 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL      -      US Feulen

    


Seniors Réserves

9. Championnatsmatch

Freides, de 16. November 2018 um 20:00 Auer zu Ëlwen

Fc Racing Troisvièrges  -  SC ELL

                  


Dames I

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. November 2018 um 19:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, t. synth.)

Progrès Niederkorn  -  SC ELL

          


Dames II

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. November 2018 um 19:00 Auer zu Jonglënster (Terr. 2, synth.)

Jeunesse Junglinster II  -  SC ELL II

                                 


Dames III

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 17. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III - Sporting Bertrange

       


Seniors I

11. Championnatsmatch

Sonndes, den 18. November 2018 um 16:00 Auer zu Béiwen

US Boevange/Attert  -  SC ELL

                   


Seniors Réserves

10. Championnatsmatch

Freides, den 23. November 2018 um 20:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  As Colmar-Berg

     


Dames II

10. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. November 2018 um 16:30 Auer zu ELL

 SC ELL II  -  Swift Hesperange

      


Dames I

10. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. November 2018 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Fc Schifflange 95

      


Dames III

12. Championnatsmatch

Samschdes, de 24. November 2018 um 19:00 Auer zu Woltz (Terr. synth. Weidingen)

Fc Wiltz 71  -  SC ELL III

   


Seniors I

12. Championnatsmatch

Sonndes, de 25. November 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   Fc Jeunesse Gilsdorf

           


Seniors Réserves

11. Championnatsmatch

Freides, den 30. November 2018 um 20:00 Auer zu Wëlwerwolz

Kiischpelt Wilwerwiltz  -  SC ELL

                     


Dames I

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Dezember 2018 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Camille Polfer)

RFCU Luxembourg  -  SC ELL

                  


Dames II

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Dezember 2018 um 19:00 Auer zu Bissen (t. synth. ZAC Klengbousbierg)

 Atert Bissen  -  SC ELL II

     


Dames III

13. Championnatsmatch

Samschdes, den 1. Dezember 2018 um 19:00 Auer zu ELL

SC ELL III  -  Ent. Hosingen/Norden

             


Seniors I

13. Championnatsmatch

Sonndes, den 2. Dezember 2018 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL  -  Fc Les Ardoisiers Perlé

           


 

Août 2018
DLMaMeJVS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Voir le planning