Accès terrain et vestiaire

 

TERRAIN "Um Essig" ELL

ARELERSTROOSS L-8530 ELL

Matchs officiels, 106m x 65m

Téléphone: 23 62 99 01

     

 

 

 

Dernier match

Prochain match


SENIORS RESERVES

6. Championnatsmatch

Freides, den 18. Oktober 2019 um 20:00 Auer zu Schieren (Terrain 2, synth.)

Jeunesse Schieren     -     SC ELL

                     


DAMES I

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 19. Oktober 2019 um 19:00 Auer an der Stad (Stade Camille Polfer)

RFCU Luxembourg   -   SC ELL I

                      


DAMES II

5. Championnatsmatch

Samschdes, den 19. Oktober 2019 um 19:00 Auer am Paffendall (Stade Gaston Diderich)

Red Black Egalité 07  -  SC ELL II

              


DAMES III

6. Championnatsmatch

Samschdes, den 19. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL III     -     Fola Esch II

           


JEUNES FILLES

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. Oktober 2019 um 11:00 Auer zu Nidderkuer (Terrain 2, synth.)

Progrès Niederkorn   -   SC ELL

                 


CADETTES

3. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. Oktober 2019 um 14:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   Ent. Uelzechtdall

           


SENIORS I

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 20. Oktober 2019 um 16:00 Auer zu Useldéng (Terrain Route de Boevange)

Jeunesse Useldange    -    SC ELL

                      


SENIORS RESERVES

7. Championnatsmatch

Freides, de 25. Oktober 2019 um 20:00 Auer zu ELL

     SC ELL     -     Fc 47 Bastendorf I

              


DAMES II

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. Oktober 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II    -    Union Mertert/Wass.

      


DAMES I

6. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL I     -     CS Fola Esch I

       

De Ball vum Match as gesponsort vun Immo Home Project (I.H.P.)!


DAMES III

7. Championnatsmatch

Samschdes, de 26. Oktober 2019 um 19:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, synth.)

YB Diekirch II   -   SC ELL III

          


JEUNES FILLES

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. Oktober 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   As Wincrange

     


CADETTES

4. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. Oktober 2019 um 14:00 Auer zu ELL

   SC ELL   -   RFCU Luxembourg

       


SENIORS I

9. Championnatsmatch

Sonndes, de 27. Oktober 2019 um 16:00 Auer zu ELL

    SC ELL     -     Les Ardoisiers Perlé

               

De Ball vum Match as gesponsort vum Jean-Michel WAHL!


DAMES III

8. Championnatsmatch

Mëttwochs, den 30. Oktober 2019 um 20:00 Auer zu ELL

  SC ELL III   -   Sporting Mertzig

            


DAMES I

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 2. November 2019 um 19:00 Auer zu Dikkrech (Parc des Sports, synth.)

Young Boys Diekirch I  -  SC ELL I

              


DAMES II

7. Championnatsmatch

Samschdes, den 2. November 2019 um 19:00 Auer zu Bartréng (Stade André Wolff, synth.)

Sporting Bertrange  -  SC ELL II

                 


DAMES III

9. Championnatsmatch

Samschdes, den 2. November 2019 um 19:00 Auer zu Baerdrëf (Terrain Maartbësch)

Entente USBC II  -  SC ELL III

             


JEUNES FILLES

7. Championnatsmatch

Sonndes, den 3. November 2019 um 11:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, synth.)

Alisontia Steinsel   -   SC ELL                 0   -   3    FORFAIT

                   


SENIORS I

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 3. November 2019 um 16:00 Auer zu Reisduerf (Terrain an der Ee)

US Reisdorf     -     SC ELL

              


SENIORS RESERVES

8. Championnatsmatch

Dënschdes, de 5. November 2019 um 20:00 Auer zu Lëntgen (Terrian 2, synth.)

Minerva Lintgen     -     SC ELL

             


DAMES III

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 9. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

  SC ELL III   -   UN Käerjéng 97

             


DAMES II

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 9. November 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II      -      Entente Aspelt

              


DAMES I

8. Championnatsmatch

Samschdes, den 9. November 2019 um 19:00 Auer zu ELL

  SC ELL I    -     Ent. Rosport I

         

De Ball vum Match as gesponsort vum Nicolas GILSON!


JEUNES FILLES

8. Championnatsmatch

Sonndes, den 10. November 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   RFCU Luxembourg

           


CADETTES

5. Championnatsmatch

Sonndes, den 10. November 2019 um 14:00 Auer zu Betebuerg (t. synth.)

SC Bettembourg   -   SC ELL

             


SENIORS I

1/32-Finale - Coupe FLF

Sonndes, den 10. November 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL    -   Kiischpelt Wilwerwiltz

             


SENIORS I

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 18:00 Auer zu Colmer-Bierg (Stade Grand-Duc Henri)

AS Colmar-Berg     -     SC ELL

                


SENIORS RESERVES

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 18:00 Auer am Bambësch (Stade Mathias Mamer)

Muhlenbach Blue Boys   -   SC ELL

                           


DAMES I

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Wëntger (Stade Henri Lamborelle)

AS Wincrange     -     SC ELL I

             


DAMES II

9. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Veianen (Terrain 2)

Orania Vianden   -   SC ELL II

            


DAMES III

11. Championnatsmatch

Samschdes, de 16. November 2019 um 19:00 Auer zu Steesel (Stade Henri Bausch, synth.)

Entente Uelzechtdall  -  SC ELL III

                      


SENIORS RESERVES

10. Championnatsmatch

Freides, den 22. November 2019 um 20:00 Auer zu ELL

    SC ELL    -    Blo-Waiss Medernach I

                


DAMES III

12. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

  SC ELL III   -   Ent. Hosingen/Norden

              


DAMES II

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 16:30 Auer zu ELL

  SC ELL II   -   Fc Pratz./Redingen

             


DAMES I

10. Championnatsmatch

Samschdes, den 23. November 2019 um 19:00 Auer zu ELL

   SC ELL I     -     Fc Mamer 32

       

De Ball vum Match as gesponsort vum Alice KIEFFER-KREMER!


JEUNES FILLES

9. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 11:00 Auer zu ELL

    SC ELL   -   Progrès Niederkorn

           


CADETTES

6. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 14:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -     Fc Mamer 32

      


SENIORS I

12. Championnatsmatch

Sonndes, de 24. November 2019 um 16:00 Auer zu ELL

   SC ELL     -      Fc Jeunesse Biwer

               

De Ball vum Match as gesponsort vun der Brasserie Péitche Lauer!


DAMES I

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Mënsbech (synth.)

Ent. Wormeldange   -   SC ELL I

               


DAMES II

11. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Izeg (Terrain 2, synth.)

Ent. CeBra/Itzig II   -   SC ELL II

               


DAMES III

13. Championnatsmatch

Samschdes, den 30. November 2019 um 19:00 Auer zu Péiténg (Terrain Vieux Moulin Lamadelaine)

Union Titus Petange   -   SC ELL III

                        


JEUNES FILLES

10. Championnatsmatch

Sonndes, den 1. Dezember 2019 um 11:45 Auer zu Jonglënster (Terrain 2, synth.)

Ent. Gréngewald   -   SC ELL

                       


SENIORS I

13. Championnatsmatch

Sonndes, den 1. Dezember 2019 um 16:00 Auer zu Veianen (Stade am Komp)

Orania Vianden     -     SC ELL

                


SENIORS RESERVES

11. Championnatsmatch

Méindes, den 2. Dezember 2019 um 20:00 Auer zu Wolz (Terrain 3 Weidingen, synth.)

Fc Wiltz 71 I      -      SC ELL

           


 

Octobre 2019
DLMaMeJVS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Voir le planning